Přivítejte své realistické hrdiny i doma, díky propracovaným figurkám Funko POP

27. srpna 2020 | 15:39
Značka Funko POP rozhodně patří k těm, které sledují aktuální trendy. Neváhá se ptát svých malých i velkých zákazníků, co by chtěli a co by se jim líbilo. Věrně vyobrazení hrdinové se inspirují ve filmech, seriálech nebo třeba počítačových hrách.
Značka Funko POP nezapomíná ani na své obdivovatelky / Veles Studio / Shutterstock.com

Figurky Funko POP jsou kvalitní a především licencované popkulturní hračky, které se na trhu poprvé objevily v roce 1998. Původně se vezly spíše na vlně nostalgie, dnes však více než 1 200 druhů figurek přináší potěšení všem milovníkům současné popkulturní scény.

Ve víru Hvězdných válek nebo třeba Harryho Pottera

Oblíbení vesmírní hrdinové dobývají v posledních letech nejenom obrazovky kin, ale také dětská srdce. Žádnému zapálenému fanouškovi tak rozhodně nesmí chybět ve sbírce třeba figurka Mandaloriana nebo tajemné Rey, kteří vydrží vojáky Impéria odrážet nekonečně dlouho!

A co takhle neodbytný mladý kouzelník, bojující proti zákeřnému lordu Voldemortovi? Dejte ho dohromady s Ginny nebo mu pořiďte jeho oblíbené profesory či přátele. Je jen na vás, v jaké společnosti se bude na vaší poličce vyjímat.

Výprava do zábavního parku

Značka Funko POP však nezapomíná ani na své obdivovatelky. Právě pro ně má nachystány třeba postavičky z Ledového království či legrační postavičky ze Sponge Boba. Oceníte množství zajímavých prvků i pestrobarevné provedení, které dodá každé Funko POP postavičce ten správný charakter.

Tím jsme však současnou nabídku hitů této značky ani zdaleka nevyčerpali. Ať už máte v oblibě jakýkoliv známý seriál, filmovou sérii či počítačovou hru (jmenovat můžeme třeba Fortnite nebo Fallout), postavičky Funko POP rády přijdou za vámi až domů. Mějte své oblíbené hrdiny neustále u sebe a zavzpomínejte jejich prostřednictvím na příjemné chvíle, strávené u obrazovky televizoru či počítače.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše

Některé jedovaté houby si lidé stále pletou. Člověku...

Podzimní řez pomůže růžím lépe přečkat zimu. Nesmíte...

I koupelnu si můžete zařídit podle Feng Shui. Budete se v ní...

Jak si ochočit andulku. Stane se tak milým a nenáročným...

Zbavte se zápachu z bot a vyřešte tak nepříjemný problém...

V provoněné ložnici se vám bude lépe spát. Ne každá...