Wish nabízí to nejlepší vybavení na badminton

30. prosince 2020 | 17:13
Rozhodli jste se začít s novým sportem – badmintonem? První, co byste měli udělat, je vybrat si to správné, a hlavně kvalitní vybavení, které vám pomůže hned od začátku. Navíc, díky němu si budete moct užít
Po výběru správné badmintonové rakety si na ni hráč lehce zvykne / Bobex-73/Shutterstock

Vyberte si raketu, která vyhovuje vašemu stylu hry

Mělo by být snazší vybrat si raketu pro začátečníky, protože ti si obvykle ještě musí vyvinout svůj vlastní styl hry. Mezi nejoblíbenější patří Wish rakety a doplňky pro hraní badmintonu. Po výběru správné badmintonové rakety si na ni hráč lehce zvykne, a podle ní pak rozvíjí svůj styl hry. Začátečníci by však měli hledat rakety, které jsou „uživatelsky přívětivé“. To jednoduše znamená, že se s raketou budete cítit pohodlně, když ji poprvé protočíte v dlaních.

Taška k uložení rakety

Samozřejmě byste o svou novou raketu měli pečovat a nikdy ji neukládat „jen tak“. Aby její výplet a rukojeť nebyly opotřebeny okolními vlivy, je dobré ji ukládat do speciální tašky. I ty pak společnost Wish nabízí. Tyto tašky slouží také pro přenášení raket a dalšího příslušenství na hřiště. Můžete je nosit jak přes rameno, tak jednoduše v ruce. Je dost objemná, aby se do ní vlezlo několik badmintonových raket a míčků. Design vás také nadchne, už si jen stačí vybrat barvu, kterou máte rádi.

Jaký vybrat míček?

Existují 2 základní typy míčků pro badminton:

  • plastový
  • péřový.

Plastový míček je určen spíše pro začátečníky, kteří si musí zvyknout na trajektorie míčku a sílu, kterou do odrazu musí vložit. Plastový míček je také pomalejší než péřový, který je určen spíše pro středně pokročilé, až pokročilé hráče, a to hlavně kvůli jejich rychlosti letu.

S výrobky na badminton od společnosti Wish budete brzo profík.

Jakou raketu si pořídíte vy?

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Do Mexického zálivu uniká obrovské množství ropy. K havárii došlo před šestnácti lety

Podle čeho vybírat psa pro starší lidi a která plemena jsou...

Netkaná textilie na zahradě ochrání stromy před mrazem a...

Pokud si pořizujete koťátko, je velmi důležité dopřát mu...

Klasický versus elektrický zavařovací hrnec. Vyberte si ten...

Kořenová čistička je přírodní, vyčistí odpadní vody...

Ne každý pes je vhodný na běhání. Plemena s krátkým nosem...