Autokamera se hodí nejen na služební cesty

03. února 2021 | 15:47
Jste často za volantem a rádi byste měli k dispozici videozáznam, jenž může přijít vhod i v případě nehody. Nebo si rádi nahráváte krajinu kolem sebe, když se vydáte poznávat přírodu na jihu Evropy?
Další 1 fotografie v galerii
Nejlepší autokamera vyniká svými rozměry a funkcemi / archiv klienta

V každém případě platí, že kamera do auta může mít mnoho různých forem využití a rozhodně se na cestách neztratí. Kvalitní nahrávky, miniaturní rozměry, jednoduché ovládání a přehledné české menu, tím ale výčet pozitiv určitě ještě nekončí. Necháte se také inspirovat pro své cesty?

Bohatá nabídka napříč českým trhem

Můžete si vybírat z řady různých modelů, k mání jsou nejen ty, které zvládnou noční vidění nebo kvalitní Full HD rozlišení. Moderní autokamera podporuje i velkokapacitní paměťové karty, na něž se snadno uloží celé hodiny kvalitního záznamu. Ten si pak snadno přehrajete do počítače nebo mobilu. Kamera pohlídá vůz i na parkovišti, ale přinese i důkazní materiál v případě kolize s jiným vozem či motocyklem. Tvrzení proti tvrzení a nekonečné dohadování? Nikoliv, vy máte přeci důkaz v podobě videa a právo je tak zcela na vaší straně, nebo snad ne?

Malá a nenápadná pomocnice do auta

Nejlepší autokamera vyniká svými rozměry a funkcemi, cílem totiž obecně je, aby byla co možná nejmenší. Nesmí totiž v žádném případě bránit ve výhledu řidiče a jistou výhodu pak skýtá i její nenápadnost. Propojení s mobilním telefonem pomocí aplikace, která umožní snadné nastavení od A do Z? I to je bezesporu velké plus, neboť ulehčení ovládání se u moderní elektroniky rozhodně počítá! Zhoršené světelné podmínky? Pro dnešní elektroniku to nepředstavuje problém, autokamery si poradí i se šerem, protisvětlem a dalšími podobnými problémy. Jsou tedy společníkem i na dlouhé výpravy, budou vás věrně provázet například i na služebních cestách. V neposlední řadě pak přinesou i nápaditý design. Prohlédněte si nabídku na cel-tec.cz!

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Zapomenutý kout Evropy a cíl pro turisty, kteří hledají skutečné zážitky

Zapomenutý kout Evropy a cíl pro turisty, kteří hledají...

Nasaďte helmu a poznejte méně známé, ale pohádkově...

Češi budou o letošních dovolených trhat rekordy. Důvodů je...

Na co se musí Češi připravit při cestách do zahraničí....

Krásná země, nad kterou se nevyplatí ohrnovat nos. Za...

Potěšte tělo i mysl. Místa, kde vás budou dokonale...