TheNeurosphere - společnost, která dosáhla vrcholu

04. února 2018 | 10:40
Neurosféra dosáhla vynikajícího pokroku ve vědě. Podílí se na vývoji umělé inteligence a pomáhá lidem řešit globální problémy.
Počet problémů, kterým lidstvo čelí, každým rokem neustále roste / archiv klienta

Theneurosphere je jednou z předních organizací

Počet problémů, kterým lidstvo čelí, každým rokem neustále roste. Stav životního prostředí se zhoršuje, svět pronásledují nekončící války, objevují se nové nemoci a sociální rozdíly mezi lidmi jsou stále zřetelnější. Někteří si pronajímají ostrovy a jachty, jiní pracují více než 12 hodin denně za 50 centů. Podle statistiky Pulitzerova centra v roce 2020 počet úmrtí při dopravních nehodách dosáhl 1 240 000 osob. Za 10 let se tento počet snadno zvýší na dvojnásobek až trojnásobek. WHO má také nepříjemné statistiky: 26,174 milionu úmrtí bylo způsobeno nemocemi jako jsou: cukrovka, malárie, HIV, rakovina, viry atd. Je čas se zamyslet nad cestou, po které jdeme.

Vědecké organizace, sdružení vědců, laboratoře a výzkumné ústavy zvažují mnoho scénářů, jak lidstvu pomoci. Již nyní je jasné, že globální změny jsou nezbytné ve všech oblastech života. Není divu, že mnozí vědci sázejí na zdroj, který je již nevědomě přítomen téměř ve všech aspektech života a je lidmi přijímán jako samozřejmost - na neuronové sítě. Jedná se o nástroj, který je základem strojového učení, jednoho ze základů vývoje umělé inteligence.

Společnost Neurosphere LLC je jednou z předních organizací v oblasti vývoje systémů umělé inteligence. Tento projekt je relativně nový, byl vytvořen 10. listopadu 2015 v Belize City odborníky na strojové učení pro komerční využití neuronových sítí.

V roce 2016, jen několik měsíců po svém založení, společnost Theneurosphere LLC významně přispěla vědě tím, že zavedla beta verzi decentralizované sítě pro strojové učení.

Strojové učení - přesné řešení mnoha problémů

Oblast použití neuronových sítí je impozantní - zpracování a analýza velkých datových toků, syntéza řeči, shlukování objektů, optimalizace procesů, rozpoznávání vzorů, predikce atd. Strojové učení se široce používá v inženýrství, medicíně, geologii, telekomunikacích a zemědělství, financích, marketingu atd.

Zde je několik příkladů použití tohoto nástroje:

  • Vyhodnocování neuronových sítí u kardiologických a onkologických onemocnění je mnohem přesnější než u lékařů; může zachránit tisíce pacientů.
  • Systémy počítačového vidění a videoanalýzy se aktivně používají v dálkově řízených vozidlech, aby se zabránilo nehodám.
  • Od zavedení systémů pro odstraňování závad v průmyslových závodech klesl počet nehod o více než 50%.
  • Vývojáři antivirových systémů využívají strojové učení k vyhledávání a úpravě hrozeb, také k identifikaci a prevenci nových typů datových napadení.
  • Průmyslové roboty se úspěšně používají ve výrobních procesech v továrnách, na farmách a ve skladech.
  • Vývoj naší planety je zcela spjat s umělou inteligencí, která je založena na strojovém učení. Tato technologie umožnila lidstvu rozšířit hranice možností a byla prvním krokem k nové etapě vývoje.

Navštivte oficiální web theneurosphere.com.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

5 evropských měst, které se vyplatí vidět

5 evropských měst, které se vyplatí vidět

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům...

Trekové boty - vše, co o nich potřebujete vědět

Po stopách toho nejlepšího z Chorvatska. Místa, na která...

Nekonečně krásné ostrovy, které si zamilujete na první...

Autem do Chorvatska. Tipy, jak se vyhnout nekonečným frontám a...