Dámské tenisky, které milují všechny ženy

31. srpna 2021 | 17:14
Ještě 10 let zpátky byste se asi smála a říkala „nikdy“, kdyby vám někdo řekl, že jednou budete nosit tenisky k elegantním šatům nebo sukni.
Další 2 fotografie v galerii
Dámské oblíbené tenisky converse / Footshop.cz

Trend nošení tenisek k jakémukoli outfitu ovládnul celou zeměkouli a těžko byste hledala ženu, která by v botníku neměla minimálně jeden pár módních tenisek, často v černé nebo bílé barvě.

Není divu, že právě tyto klasické barvy se staly nejoblíbenějšími. Skvěle pasují jak k denimu, tak i k šatům, a proto by vám v botníku právě tyto barvy neměly chybět. Možná si teď úplně nedovedete představit nosit tenisky místo oblíbených podpatků, ale prozradíme vám jednu věc. Správně zvolený model tenisek vám na ženskosti neubere. Právě naopak. Pokud si najdete tenisky, do kterých se zamilujete na první pohled, uvidíte, jak rozkvete i vaše ženská elegance. Důležité je, se nebát a vyzkoušet si tenisky k vašim oblíbeným kouskům.

Další výhodou volby tenisek je definitivně pohodlí. A to se hodí, když před sebou máte zrovna den plný schůzek v práci nebo ve městě. Vyzkoušejte například Converse boty. Na tyto tenisky se s jistotou můžete spolehnout, protože jsou tady už nějaké to desetiletí a v botníku je mají například všichni nákupčí módy, kteří ví o módních trendech i na dva roky dopředu. Některé modely se navíc dělají i ve verzi s platformou, takže pokud zrovna nemáte výšku na módní mola, tyhle tenisky vám přidají pár centimetrů a krásně prodlouží vaše nohy. 

Converse boty jsou zkrátka must have a má v módním světe své čestné místo, proto vám můžeme garantovat, že s Converse teniskama nikdy nešlápnete vedle. Mrkněte třeba na www.footshop.cz, kde objevíte velké množství tenisek v různých barvách a provedeních.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených destinací bude složitější

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených...

Změna na cestovatelském semaforu. Netýká se i vaší...

Buďte v obraze. Další změna podmínek cestování platná od...

Pokud nechcete přijít o dovolenou, zbystřete. Lex voucher...

S tímhle nikdo nepočítal. Nečekané komplikace při...

Komplikace pro turisty. Jak se mění cestovatelský semafor od...