Alternativní hygienické pomůcky pro ženy

30. září 2021 | 12:55
Děsíte se každé nadcházející menstruace? Možná je to i tím, že stále ještě používáte staré a chemií napuštěné vložky či tampony, které nejsou pro tyto dny úplně nejvhodnějším řešením. Narušují přirozené prostředí i průběh menstruace a často právě chemie v nich může vyvolávat zbytečné bolesti navíc. V dnešní době už naštěstí existuje hromada alternativních hygienických pomůcek pro ženy. Které jsou naše nejoblíbenější?
Další 1 fotografie v galerii
Jednou z nejoblíbenějších pomůcek jsou poslední dobou rozhodně menstruační kalíšky / archiv klienta

Menstruační kalíšky

Jednou z nejoblíbenějších pomůcek jsou poslední dobou rozhodně menstruační kalíšky. Na českém trhu už jsou přes deset let a spousta žen si je nedokáže vynachválit.
Není divu.

Kalíšek vydrží podle síly menstruace až 12 hodin. Poté stačí vypláchnout a můžete ho použít znovu. Po skončení menstruace jej vydezinfikujete a jeden kalíšek vám vydrží klidně i pět let.

Nejenže se jedná o ekologickou záležitost, která šetří i vaši peněženku – menstruační kalíšek je oblíbený především pro úžasné pohodlí, které s ním během menstruace prožívají. S kalíškem je docela dobře možné na menstruaci v podstatě zapomenout.
Samozřejmě má i své nevýhody. Rozhodně nesedne každé ženě a může chvilku trvat, než si najdete ten pravý.Všechny menstruační kalíšky jsou ze silikonu, ten se však liší svou tvrdostí – a dnes se tyto menstruační pomůcky od sebe odlišují i tvarem.

Najít si ten pravý tak může chvilku zabrat a pokud se netrefíte napoprvé, může jít o trošku drahou zkušenost.

Při nalezení toho pravého však poznáte, že to stojí za to!
Přečtěte si recenze různých menstruačních kalíšků na Sexshopik.cz.

Anatomické tampony bez šňůrky

Milujete sex, ale během menstruace se mu vyhýbáte?
Jsou pro vás „vaše dny“ utrpením, protože si nemůžete naplno vychutnat intimní chvilky s vaším partnerem?

Nebo zkrátka jen hledáte šetrnou a pohodlnou erotickou pomůcku a menstruační kalíšky nejsou řešení pro vás? Zkuste anatomické tampony bez šňůrky.

Nejenže nabízí neviditelnou ochranu při sexu, ale například i v bazénu nebo sauně, současně ženám nabízí maximální možné pohodlí. Na rozdíl od klasických tamponů je tato varianta navržená s respektem k ženské anatomii.

Současně vydrží až osm hodin.

Menstruační kalhotky

Nelíbí se vám pomůcky na vnitřní použití? Novinkou jsou také menstruační kalhotky, které mají několikahodinovou výdrž a jsou skvělé nejen jako pomůcka přímo během menstruace, ale také se jedná o skvělou pojistku pár dní předem.

Největší výhodou je to, že se jedná o vnější pomůcku, která není na rozdíl od vložek nasáklá aromatickou a dráždivou chemií. Přitom vás, podle síly menstruace, ochrání až na 12 hodin.

Přečtěte si více o menstruaci a menstruačních pomůckách na magazínu Sexhopik.cz!

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navštivte kolébku zimních sportů. Lyžování v luxusním středisku je zážitek na celý život

Navštivte kolébku zimních sportů. Lyžování v luxusním...

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru...

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....