Carvago – pro výběr vozu bez hranic

25. listopadu 2021 | 09:33
Výběr ojetého vozu byl vždy poměrně náročným úkolem. V současném období nedostatku se však zdárný výběr může zdát téměř nemožný. Znáte to, najdete vůz, který v inzerátu splňuje vše, co jste chtěli a při osobní prohlídce zjistíte, že všechno není tak růžové, jak těch pár vět popisovalo. Najednou jezdíte od „čerta k ďáblu“ a pomalu začínáte ze svých požadavků ustupovat. A to je přeci špatně a je to také důvodem proč je Carvago stále oblíbenější volbou?
Zná to asi každý, kdo někdy kupoval vůz z druhé ruky, něco se mu na voze nezdálo a když si chtěl přivést mechanika hned to byl problém / archiv klienta

Co je Carvago?

Společnost Carvago dnes je marketplace s ojetými vozy v Evropě, v její databázi naleznete okolo 2 miliónů vozů a do budoucna plánují další expanzi. Díky působení v 6 evropských zemích tak můžete svůj vysněný vůz hledat na mnohem menším trhu.

Carvago však není jen pouhým prostředníkem, vozy od majitelů nejdříve vykoupí a zjistí si o nich první poslední. Díky tomu vám tak budou schopni vždy zodpovědět všechny dotazy, a hlavně ve vašem rodném jazyce, už žádné výmluvy, že nedorozumění vzniklo na základě jazykové bariéry.

Kromě vlastního prodeje vozů a jejich dopravě po Evropě se pak Carvago zabývá i výhodným financováním. Pokud tak potřebujete ke svým úsporám něco doložit nebo zrovna potřebujete své peníze jinak Carvago najde řešení.

Jaké jsou výhody služeb Carvago?

Při výběru v běžném autobazaru často narazíte na několik problémů, které vám v Carvagu nehrozí.

Prověření vozu nezávislých automechanikem

Zná to asi každý, kdo někdy kupoval vůz z druhé ruky, něco se mu na voze nezdálo a když si chtěl přivést mechanika hned to byl problém. Prodejce najednou neměl čas a ujišťoval, že v servisu vůz byl. Nenechte se natlačit k nákupu takového vozu, protože uplatňování záruky bývá velmi problematické.

Nutnost si vyřídit případné financování sám

Nejen když jste kupovali vůz od soukromého prodejce, ale hlavně ze zahraničí mohl snadno nastat problém s financováním. Carvago se o vše postará a možnosti financování jsou stejné jako u tuzemských ojetých vozů.

Musíte si pro vůz daleko

Velmi častou překážkou bývá i velká vzdálenost. Vybrali jste si vůz z jiného státu? Nevadí! Vůz přivezou až před Váš dům, a to s plnou nádrží!

Musíte výběru vozu věnovat i řadu dní, což může být problém

V dnešní době hektické době je čas opravdu drahou komoditou a objíždět každý víkend autobazary po celé republice není nic příjemného. Navíc ne každý má povolání, které mu to dovolí. V Carvago si stačí uvařit šálek oblíbené kávy nebo čaje a na chvíli se posadit k vašemu počítači. Všechny informace najdete na jednom místě, takže už žádné únavné cesty bez výsledků.

Nebudete se potýkat s výmluvami bazarových prodejců

Řadu lidí potrápila zkušenost, že už viděli daný vůz před vlastním domem a při zkušební jízdě zjistili, že tam něco nesedí. Od prodávajícího pak slyšeli řadu výmluv, že to majitel při prodeji neuvedl. V Carvagu to nehrozí, protože si vozy prověřují sami!

Máte 14 dní na vyzkoušení

Za velký plus považují zákazníci Carvago 14 dní na vyzkoušení vozu. Pokud si své nové auto nezamilujete můžete jej vrátit. Ačkoli se to s komplexními službami od Carvago prakticky nestává, máte stále na výběr, což je krásný pocit.

Co o Carvagu říkají zákazníci?

Pokud si stále nejste jistí, zda je Carvago tou správnou volbou, věřte spokojeným zákazníkům. Tak jako u každé služby je vhodné se podívat jaké mají lidé zkušenosti s Carvago. Nic vám totiž nenapoví více než právě reference od zákazníků, kteří dokážou zhodnotit klady i nedostatky. Vždyť i sama společnost k nim přihlíží, aby věděla, v čem se stále může zlepšovat.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navštivte kolébku zimních sportů. Lyžování v luxusním středisku je zážitek na celý život

Navštivte kolébku zimních sportů. Lyžování v luxusním...

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru...

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....