Nový holící strojek Braun Series 9 Pro s prvním nabíjecím pouzdrem

08. prosince 2021 | 15:29
Značka Braun, která letos slaví 100 let od svého vzniku, uvádí na trh svůj nejúčinnější elektrický holicí strojek - Braun Series 9 Pro. Díky speciálnímu nabíjecímu pouzdru PowerCase je možné se holit až 6 týdnů bez nutnosti dobíjení ze zásuvky. Model Series 9 Pro je, stejně jako další řady, postaven na základních hodnotách značky Braun: dobrý design je jednoduchý, užitečný a vyrobený tak, aby vydržel.
Další 3 fotografie v galerii
Braun Series 9 Pro s novým holicím strojkem a prvním nabíjecím pouzdrem / Braun/Bodylovers.cz

Braun Series 9 Pro byl navržen tak, aby si poradil s různými typy vousů díky kombinaci jedinečných břitů, sonické technologie a svojí přizpůsobivostí. Ve spojení s pouzdrem PowerCase nabízí až 6 týdnů perfektního holení bez ohledu na to, jestli holíte jednodenní, třídenní nebo sedmidenní strniště.

Braun Series 9 Pro


Nová řada Series 9 Pro byla vytvořena tak, aby holila vousy rostoucí i pod nižším úhlem. Speciální  zastřihovače si poradí s různými typy vousů, takže nemusíte žádná místa holit opakovaně.

  • Inovativní hlava ProHead s novým zastřihovačem ProLift nadzvedne a zastřihne více vousů, což vede k až o 10 % rychlejšímu a šetrnému oholení. Ve srovnání s Braun Series 9 má o 30 % tenčí hroty, což umožňuje zachytit více vousů, které leží naplocho.
  • Planžety OptiFoils jsou tenké 0,058 mm a mají 899 unikátně tvarovaných otvorů. Tenká fólie při holení napíná pokožku, čímž poskytuje lepší přístup břitů k vousům pro důkladnější oholení.
  • Díky unikátní sonické technologii holicí hlava vykoná 10 000 drobných pohybů za minutu. Tyto vibrace pomáhají vousům proniknout do otvorů, podobně jako když třesete sítem na mouku - čím více vibrací, tím více vousů se v otvorech zachytí.
  • Nově designovaný Precision Switch uzamkne holicí hlavu, umožní vám snadno zachytit záludné vousy a díky tomu zaručí bezkonkurenční přesnost a kontrolu.
  • Flexibilní břity a hlava se naklání v úhlu až 40° dopředu a dozadu a tím se dokonale přizpůsobí konturám obličeje.


Pouzdro PowerCase


První nabíjecí pouzdro na holicí strojek na světě PowerCase umožňuje přímo nabíjet holicí strojek a používat ho i na cestách.

  • Výkonná vestavěná Li-Ion baterie nabíjí holicí strojek až na více než 50 % doby provozu, aniž byste potřebovali kabel.
  • Nabíjení PinCharging znamená, že při nabíjení holicího strojku není nutný žádný externí zdroj napájení.
  • Pouzdro PowerCase poskytne až 90 minut bezdrátového holení kdykoli a kdekoli bez nutnosti dobíjení ze zásuvky.
  • Na jedno oholení stačí 5 minut nabíjení.

Součástí balení vybraných modelů Braun Series 9 Pro je 5v1 SmartCare Center, které pomáhá udržovat holicí strojek jako nový. Stisknutím jediného tlačítka SmartCare Center inteligentně vybere potřebný čisticí program, automaticky nabije a hygienicky vyčistí, promaže a vysuší váš holicí strojek.

Braun věří v sílu dobrého designu, proto je holicí strojek Series 9 Pro navržen tak, aby vydržel až 7 let. Holicí strojek je vyráběn v továrně, která spotřebovává 100 % obnovitelné energie.

Holicí strojek Braun Series 9 Pro si můžete zakoupit na bodylovers.cz.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Hory, které vyrostly za pouhých deset hodin. Vědci řeší podivnou geologickou anomálii

Je ideální čas namnožit hortenzie. Jak správně odebrat...

Srpnová výsadba ředkviček a další zeleniny: Jaké druhy...

French press: Připravte si perfektní kávu za pár minut

Přidejte nyní k rajčatům hnojivo ze sody, kvasnic a popele....

Levandule má využití v léčitelství a v péči o pleť....

Jak se zbavit plísně na okurkách? Nejlépe funguje ošetření...