Obrovské výhry v online kasinech. Hrajte a vyhrajte miliony

13. prosince 2021 | 15:14
Přehled největších jackpotů všech dob. Seznam hráčů, kterým se sázka vyplatila. Automaty s velkými výhrami.
Obrovské výhry v online kasinech. Hrajte a vyhrajte miliony / hravelka.com

Největší výhry v online hrách na světě


Snem každého hráče je jednoho dne vyhrát obrovský jackpot! Ne každý však může riskovat. Zatímco někteří tipéři vyhrají několik cen z malé sázky, někteří lidé vsadí celé jmění a nevyhrají nic. Proto radíme, aby si lidé užívali hazardní hry, například ruleta online, a sázeli pouze s volnými penězi. V tomto článku vám přinášíme přehled největších výher v online hazardních hrách na světě v posledních letech.

5 největších výher v online hazardních hrách


1. 67letá žena vyhrála 27,6 milionu dolarů


Toto je příběh o výhře ve hře Megabucks. Letuška v důchodu se rozhodla navštívit hotel Palace Station v Las Vegas a vsadit 100 dolarů na hru Megabucks. Její první dvě sázky nevyšly, ale třetí sázka přinesla hráči jackpot 27,6 milionu dolarů. Této paní bylo 67 let, takže štěstí se může usmát na každého bez ohledu na věk.

2. Cynthia Jay-Brennanová vyhrává 34,95 milionu dolarů na Megabucks


I když začíná dobře, je to tragický příběh. Během narozeninové oslavy své tchyně si Cynthia vyzkouší automat Megabucks o skutečné peníze. V té době vyhrála největší jackpot, 34,95 milionu dolarů. Okamžitě dala výpověď v práci a plánovala, že si výhru užije na cestách se svou životní láskou. O několik týdnů později ji štěstí opustilo, když měla nehodu, při níž ochrnula a její sestra zemřela. Přejme si vždy to nejlepší.

3. Balíček peněz ve výši 39,7 milionu dolarů


Tento šťastlivec šel na basketbalový zápas, ale rozhodl se zastavit v kasinu Excalibur, aby zabil čas před začátkem zápasu. Pravděpodobně netušil, že to bude nejlepší rozhodnutí jeho života. Poté, co na automatech utratil celkem 100 dolarů, vyhrál 39,7 milionu dolarů. Během následujících 25 let obdržel platby ve výši 1,5 milionu dolarů.

4. Sázkař vyhrál 40 milionů dolarů za 3 roky


Toto je příběh Archieho Karase, zkušeného hazardního hráče, který se proslavil tím, že na 50 dolarech vydělal až 40 milionů dolarů. Karas prohrál v pokeru v Las Vegas celkem 2 miliony dolarů a v kapse mu údajně zbylo jen 50 dolarů. Ani tato ztráta ho neodradila a od přítele si půjčil 10 000 dolarů. Za pouhé tři hodiny vyhrál celkem 17 milionů dolarů, z nichž 20 000 dolarů vrátil svému příteli. Pokračoval v hazardních hrách a za tři roky vyhrál až 40 milionů dolarů.

Smutné je, že Karase opustilo štěstí a začal prohrávat obrovské částky, 2 miliony v pokeru, 17 milionů v baccaratu, a to vše během pouhých 3 týdnů. Poté, co prohrál všechny své peníze, dostal doživotní zákaz hraní v kasinech v Las Vegas a Nevadě.

5. Gloria McKenzie vyhrává 590,5 milionu dolarů


Je zvláštní, co osud přichystal pro Glorii, 84letou ženu, která měla v tak pokročilém věku štěstí. V loterii Powerball vyhrála ohromující částku 527,16 milionu eur. Říká se, že když si kupovala jízdenku, neměla být na místě ve frontě, ale byl to dobrý Samaritán, který jí dal šanci zůstat před ním. Jaké neštěstí, udělat dobrý skutek.

Tipy při hraní


Hazardní hry mohou být velmi opojné a návykové, protože lidé chtějí získat zpět své prohry a doufají, že vyhrají jackpot a změní svou životní situaci. Nemusí to být šálek čaje pro každého, proto doporučujeme stanovit si rozpočet na hazardní hry a držet se ho, například 100 dolarů týdně. Nevytvářejte celé své jmění jako Karas, ale hrajte zodpovědně.

 

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti na hazardních hrách osobám mladších 18 let.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vznášející se sovětské monstrum mělo zdolat jakýkoliv terén. Bylo určeno pro bleskové útoky

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...