Nemusíte investovat desetitisíce, abyste se ochladili

24. června 2022 | 11:28
Vybrat si můžete z několika typů mobilních klimatizací Sencor. Tři z nich jsou navíc Smart!
Další 3 fotografie v galerii
Nemusíte investovat desetitisíce, abyste se ochladili / Sencor

Značka Sencor přichází na trh s novinkami na poli mobilních klimatizací SAC MT 9030C (9031C) a SAC MT1240C (1241C) a SAC MT7007C. Novinky doplňují řadu sortimentu v čele s osvědčeným a nejvýkonnějším modelem SAC MT 1411C. Tyto nové klimatizace se řadí mezi tzv. smart spotřebiče, které je možné obsluhovat na dálku chytrým telefonem díky jejich připojení na Wi-Fi a mobilní aplikaci SENCOR HOME. Modely SAC MT 9030C (9031C) a SAC MT1240C (1241C) jsou dostupné hned ve dvou barvách – bílé a černé.

Vše nasvědčuje tomu, že i letošní léto bude velmi horké. To ovšem neznamená, že musíte rezignovat na příjemné klima doma nebo v práci! Pokud vás od „záchrany“ – tzn. koupě klimatizace, dosud odrazovaly vysoké pořizovací náklady a nutnost stavebních úprav, máme pro vás dobrou zprávu! Sencor nabízí mobilní klimatizace, které si můžete dovolit, a které přináší řadu výhod.

• Příjezd z dovolené nebo návrat z práce může být vždy do správně vychlazeného bytu. Samotné spuštění nových klimatizací i aktuální teplotu lze kontrolovat na dálku díky aplikaci Sencor home.

• Není třeba nic bourat, přestavovat ani jinak nákladně měnit uspořádání vašeho domova či kanceláře. Každá klimatizace Sencor je v základu automaticky dodávána s kompletní těsnící sadou včetně textilního rukávu, který po instalaci na okno nebo třeba balkónové dveře zabraňuje pronikání teplého vzduchu do místnosti. Sady se navíc dají dokoupit a připevnit i na další okna.

• Jednoduše vystrčíte z okna nebo balkónových dveří odvod teplého vzduchu a můžete začít chladit. Výhodou je i to, že hadice je plastová a žebrovaná, tedy délkově flexibilní, tzn. snadno ovladatelná a umístitelná do okna přes těsnící textilní sadu.

• Jednotku můžete snadno přemisťovat díky kolečkům podle vašich potřeb, např. večer si zpříjemnit teplotu v obývacím pokoji a v noci si zachránit klidný spánek v ložnici. Doporučujeme na každém okně mít připravenu těsnící sadu.

Sencor nabízí sortiment klimatizací, které jsou vhodné do různých velikostí prostorů.

Sencor SAC MT 9030C + 9031C

Novinka z dílny SENCOR je vám k dispozici jak v klasické bílé, tak i v elegantní černé barvě. Snadno se tak přizpůsobí každému interiéru. Navíc se jedná o chytré zařízení z rodiny Sencor home, které lze ovládat mobilním telefonem na dálku. Díky tomu si příjemnou teplotu můžete předpřipravit už cestou domů z práce nebo třeba z chaty. Stačí k tomu jen mít klimatizaci připojenou na domácí Wi-Fi síť. Teplotu pak můžete ze svého telefonu jednoduše nastavit v rozmezí 18-32 °C. Tato klimatizace je vhodná do prostoru do 35 m2.

Sencor SAC MT1240C + 1241C

I tento kousek je letošní novinkou. Zvládá prostory o velikosti až 47 m2 a je dostupný v černém a bílém provedení. 4 provozní režimy (chlazení, ventilace, odvlhčování a automatický) pokryjí všechny vaše potřeby, a navíc se ani nemusíte zvednout z gauče, protože jednotku lze ovládat dálkovým ovládáním nebo z telefonu přes aplikaci. Klimatizace nabízí řadu pokročilých funkcí, které zvyšují komfort jejího používání. Například funkce Follow me z dálkového ovládání udělá druhý termostat klimatizace. Ovladač si pak můžete položit přímo do místa, které chcete mít vychlazené na optimální teplotu. I model SAC MT1240C (1241C) je vybaven Wi-Fi a je tedy Smart stejně jako její „kolegyně“. Teplotu si můžete nastavit od 17-35 °C. Více se dozvíte na:

SAC MT7007C

Poslední „chytrá“ mobilní klimatizace s Wi-Fi přišla na trh již v loňském roce, nově ale je součástí rodiny, kterou lze ovládat aplikací Sencor Home. Samotná klimatizace je tedy připojena do domácí Wi-Fi sítě a její ovládání zprostředkovává aplikace Sencor Home v mobilním telefonu na dálku. Její chladicí výkon 7 000 BTU/h zvládne vychladit místnost o velikosti až 26m2. SAC MT7007C nabízí 3 režimy provozu – chlazení, ventilátor a odvlhčování. To vše ve 2 rychlostech ventilátoru. V režimu chlazení lze teplotní rozsah nastavit v rozmezí 18 – 32 °C. V příslušenství klimatizace najdete také těsnící sadu pro střešní, křídlová nebo vyklápěcí okna. 

Sencor SAC MT 1411C

Tato jednotka má nejvyšší chladící výkon ze všech Sencor klimatizací, a tak „utáhne“ i větší prostory o velikosti až 53 m2. Nabídne vám skutečný tepelný komfort díky 4 provozním režimům v rozmezí 17-30 °C. V jejím příslušenství najdete také těsnící sadu pro střešní, křídlová nebo vyklápěcí okna.

 

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...