Nový Raclette gril: Grilování na vyšší úrovni

25. června 2022 | 11:39
Rakletování je oblíbený způsob grilování sýrů, který má svůj původ ve Švýcarsku a je známý po celém světě. Sencor představuje svou jarní novinku - výkonný Raclette gril SBG 0260, který je vhodný do kuchyně i pod venkovní pergolu a kromě sýrů na něm připravíte i oblíbené masové chuťovky.
Další 3 fotografie v galerii
Nový Raclette gril: Grilování na vyšší úrovni / Sencor

Základem rakletování je sýr Raclette, čerstvé pečivo a kvalitní gril se speciálními lopatkami, v kterých se sýr roztaví. V případě že byste chtěli vyzkoušet jiné druhy sýrů, doporučujeme ty tučnější (s obsahem tuku minimálně 45%), s tvrdší kůrkou a zrající alespoň 3 měsíce. Správné servírování je jednoduché – roztavený sýr i s kůrkou seškrábněte špachtličkou a polijte jimi chléb, brambory nebo nachos.

Nový, přenosný rakletovací gril Sencor SBG 0260 má 2 horní grilovací plochy s nepřilnavým povrchem, každou o rozměrech 21 x 21 cm. Jednu tvoří grilovací rovný kámen (vhodný pro přípravu zeleniny či lívanců), druhou je kovová grilovací pánev, na které dokonale ogrilujte steak či klobásu. Pod těmito grilovacími plochami se nachází „rakletovací“ část v podobě 8 pánviček a 8 špachtlí. Pánvičky slouží k roztavení sýrů, aniž by se sýr připálil k povrchu nebo nekontrolovatelně roztekl pod gril. Kromě sýrů (například raclette, hermelín, niva, řecké halloumi apod.), v nich můžete pohodlně připravit například volské oko, zeleninovou omeletu nebo zapečená rajčata s mozzarellou. Každá pánvička je vybavena teplovzdornou rukojetí pro bezpečné vysouvání a zasouvání pokrmu. Na těle grilu je umístěn otočný regulátor teploty i protiskluzové nožky pro stabilní umístění na stůl či kuchyňskou linku. Všechny plochy pro grilování je pro snadné čistění možno jednotlivě vyndat. Maximální příkon je 1 400 W.

Tento nový Raclette gril doplňuje široké portfolio grilů značky Sencor. Vyzkoušejte také stolní gril SBG 206 v atraktivním bambusovém designu nebo přenosný gril SBG 106, které jsou vhodné pro použití doma i venku.

Raclette gril | SBG 0260BK | Sencor 1 699 Kč  |www.planeo.cz

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový ráj ve Středomoří a ochutnejte krásu Sardinie

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...