Jak upgradovat svůj počítač, aniž bych si koupil nový?

25. července 2022 | 14:58
Zastaralé počítače a notebooky jsou vážným problémem, který ovlivní práci zaměstnanců, a tedy i úroveň spokojenosti zákazníků. Výměna zařízení vyžaduje značné finanční náklady, kvůli nimž jsou majitelé podniků nuceni odložit řešení tohoto problému, ale situace se každým dnem zhoršuje...
Certifikovaný systém Chrome Flex OS společnosti Google je inovativní přístroj / archiv klienta

Jak upgradovat svůj počítač, aniž bych si koupil nový?

Zastaralé počítače a notebooky jsou vážným problémem, který ovlivní práci zaměstnanců, a tedy i úroveň spokojenosti zákazníků. Výměna zařízení vyžaduje značné finanční náklady, kvůli nimž jsou majitelé podniků nuceni odložit řešení tohoto problému, ale situace se každým dnem zhoršuje. Certifikovaný systém Chrome Flex OS společnosti Google je inovativní přístroj, který vám umožní upgradovat vaše zařízení s minimálními investicemi. 

Čím je Chrome OS Flex užitečný?

Cloudfresh nabízí svým zákazníkům jedinečná řešení implementací a přizpůsobením nejnovějších technologií. A jedním z populárních softwarových produktů, který úspěšně ocenily přední korporace z celého světa (Ukrajina, Česká republika a další evropské země), je Chrome OS Flex. Nový operační systém se stal vynikající alternativou k obvyklým řešením: cloudové úložiště nahradilo místní, díky čemuž i nejstarší notebook, který ztratil svou dřívější rychlost, potěší vynikajícím výkonem a rychlostí stahování. Charakteristické rysy Chrome OS Flex od společnosti Google:  

  • univerzální řešení pro jakýkoliv typ zařízení (notebooky, počítače Mac, osobní počítače) 
  • snadná integrace s pohodlnou správou systému pro rychlé objednávání zařízení a uživatelů
  • okamžitá modernizace zastaralých gadgetů, která vám umožní zapomenout na technické poruchy a související potíže nebo nepříjemnosti
  • Proaktivní zabezpečení. Blokované spustitelné soubory a technologie sandbox eliminují potřebu antivirového softwaru. Kontroly IT zabraňují ztrátě dat na ztracených nebo odcizených zařízeních


Velká část pracovní doby je zbytečná: čekání na načtení počítače, spuštění specializovaného softwaru, stejně jako drobná zpoždění, ke kterým dochází ve fázi synchronizace informací nebo práce s databázemi. Vývoj Neverware vám však umožní využít uvolněné hodiny s větším přínosem - a zaměstnanci i zákazníci takový upgrade ocení. 

Chrome OS Flex: výhody

Mezi četnými výhodami, které má inovativní Chrome OS od společnosti Google, stojí za to zdůraznit následující charakteristiky: 

  • spolehlivost uživatelských dat je chráněna před jakýmikoli hrozbami v důsledku vícestupňového šifrovacího systému
  • aktualizace je vždy zdarma
  • pro správu je k dispozici administrátorská konzole Google s jednoduchým a intuitivním rozhraním

A co je nejdůležitější, když uživatelé upřednostňují Chrome OS Flex, volí certifikovaný systém, který otevírá nejširší škálu dostupných možností. Přípustná je instalace na jakékoliv zařízení, které vám umožní využívat tyto funkce nejen pro obchodní, ale i vzdělávací účely.

V dětských vývojových centrech, školách i vysokoškolských institucích - tento operační systém je vždy relevantní. A co víc, každý uživatel se může přihlásit pomocí svého vlastního účtu a získat přístup ke svému vlastnímu Disku Google, který ukládá všechny informace používané pro práci nebo školu - to vám umožní ukládat, upravovat a sdílet textové soubory, zvukové a obrazové záznamy i grafické obrázky. 

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vznášející se sovětské monstrum mělo zdolat jakýkoliv terén. Bylo určeno pro bleskové útoky

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...