Darujte o Vánocích radost a krásu ze salónu Klier

16. prosince 2022 | 13:44
Vánoce jsou za dveřmi! Někdo už má dárky nakoupené, jiný vše nechává na poslední chvíli. Ale víte, jak to s dárky je. Občas se prostě netrefíte.
Další 3 fotografie v galerii
Darujte o Vánocích radost a krásu / unsplash.com

Trendem poslední doby je proto darování poukázek, kdy si obdarovaný službu či produkt vybere sám, a tématické vánoční balíčky, které potěší každého. A přesně to pro vás na letošní Vánoce kadeřnictví Klier připravilo. Dárečky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Jsou jimi vouchery do salónu a vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky.

Vouchery na služby v salónech Klier

  • Vouchery jsou v hodnotě 300 nebo 500 Kč a lze je jakkoli kombinovat. Obdarovaný je pak může využít na veškeré služby salónu Klier (např. střih, barvení, ošetření vlasů, hloubkové vlasové kůry na míru aj.) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Mají platnost půl roku, takže se nemusíte bát jejich nevyužití.
  • Darováním voucheru také darujete zážitek, a po těch dnes touží každý. Která žena navíc nemiluje péči o své vlasy a nechce se alespoň na chvíli cítit jako princezna? Navíc spousta žen si kvalitnější péči o sebe a své zdraví nedopřeje. Voucherem jim to umožníte a 100% jim tak uděláte radost.

Limitované vánoční balíčky

Mimo voucherů můžete v salónech Klier pořídit i hotové vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. Připravené jsou pro vás sety ověřené vlasové kosmetiky od značek Kérastase a L‘Oreal Professionnel a ve vybraných salonech i od Redken. Vybírat můžete z balíčků pro různé typy vlasů (např. suché, barvené, blond, kudrnaté a nezapomněli jsme ani na pány).

S vánočními dárky ze salónu Klier potěšíte kteroukoli ženu ve vašem okolí, ať už je to manželka, maminka, dcera, kamarádka nebo kolegyně z práce. Navíc s nimi budete mít letošní Vánoce poklidné, odpadne vám náročné vymýšlení dárků a běhání po obchodech. Kvalitní péči o vlasy ocení i muži, takže jsou to dobré tipy na dárky i pro ně.

Vouchery i vánoční balíčky kupujte už nyní v kterémkoli salónu Klier. Vyškolený personál vám ochotně zdarma poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Salóny Klier nabízí skvělou péči o vaše vlasy, nejnovější vlasové trendy a flexibilitu. Fungují pro vás totiž 7 dní v týdnu a bez objednávání. V Klier totiž vědí, že krásné a zdravé vlasy nepočkají. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...