Jsou vaše dveře do bytu bezpečné?

31. ledna 2023 | 15:10
Jakékoliv opuštění vašeho domova, ať už jen na pár hodin, nebo na několik dní, znamená bezpečnostní riziko. Zloději této situace velmi často a rádi využívají, proto je vždy dobré vědět, že jim jejich práci neusnadňujete. Na co všechno musíte při zabezpečení svého bytu myslet? Poradíme.
Další 1 fotografie v galerii
Hlavní dveře do bytu mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti a protihlukovou i protipožární funkci. / Shutterstock

Pojistka je základ

V případě, že se do vašeho bytu někdo vloupá, je dobré si zpětně říct: ještě že jsme měli dobrou pojistku.” Ta totiž pokryje jak škodu na vchodových dveřích do bytu, tak finanční náhradu za odcizené věci.

Samozřejmě je ale lepší se jakékoli ztrátě rovnou vyhnout. A v tom vám pomůžou bezpečnostní dveře do bytu. Svým vzhledem zloděje spolehlivě odradí. Lupiči totiž moc dobře ví, že jakákoliv snaha o jejich překonání by byla velmi riziková. Pokud si navíc pořídíte opravdu kvalitní vstupní dveře do bytu, můžete získat výhodnější pojistku.

Bezpečnostní dveře do bytu jsou nutnost

Pojistka je věc praktická, kvalitní vchodové dveře do bytu s kukátkem jsou naprostou nutností. Pokud totiž bydlíte v bytovém domě, jinudy se k vám lupič nedostane. Leda že by to byl akrobat. A zatímco obyčejné dveře do bytu překoná i naprostý začátečník, bezpečnostní dveře do bytu už si vynutí potřebný respekt.

Jestli tedy přemýšlíte, zda do pořádných vchodových dveří do bytu v paneláku investovat, odpověď je ano. Jejich cena sice není nejnižší, ale v průběhu let se vám vrátí v podobě klidného spánku.

A jak je to s tou odolností? Dveře s bezpečnostní třídou 3 jsou odolné proti ruční vrtačce, šroubováku i páčidlu. Zároveň je není možné vysadit z pantů díky speciálním bezpečnostním trnům.

Bezpečností to ale nekončí. Hlavní dveře do bytu mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti a protihlukovou i protipožární funkci. A to znamená, že můžete zapomenout na otravný hluk z chodby, ztrátu drahého tepla, nebo obavy z požáru na chodbě.

Spolehněte se na odborníky

Chcete si být jisti, že bude vaše domácnost v bezpečí? Obraťte se na spolehlivého dodavatele vchodových dveří do bytu s montáží, který má dlouhodobé zkušenosti. V případě české společnosti HT dveře budete mít na výběr ze spousty dekorů a barev dveřního křídla. Dveře budou mít centrální bezpečnostní zámek, přídavný zámek, dřevohliníkový práh, protipožární pásku i kukátko.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...