Jaro ve znamení vln. Jak vykouzlit ty nejhezčí vlny, co vydrží?

15. března 2023 | 12:50
Zima už je konečně za námi a my můžeme opět uklidit naše kulichy a čepice na dno skříně a přivítat jaro s novými účesy. Ať už je vám 20 nebo 60, jedním z nejoblíbenějších stylingů jsou stále vlnky a vlny. Nezáleží na tom, zda milujete ty princeznovské, precizně pravidelné, nebo dáváte přednost bohémským plážovým vlnám. S novou automatickou kulmou BaByliss Wave Secret Air vykouzlíte takový účes, na který budete mít zrovna náladu, a to snadno, rychle a bez úmorného namotávání.
Další 2 fotografie v galerii
Jak vykouzlit vlnité vlasy? / BaByliss

Tak jaké vlny budou vaším favoritem letošního jara?

Rozverná bohémka

Jste nespoutaná duše, která nedá dopustit na lehkost, svobodu a dobrodružství? Zkuste nejoblíbenější druh vln, který miluje čím dál více dívek a žen. Řeč není o ničem jiném než plážových vlnách. Tyto vlny jsou přímo stvořené pro jarní a letní bohémské outfity a jemný make-up. Plážové vlnky vytvoříte snadno tak, že si na vlasy nejprve nastříkáte sprej s mořskou solí a lehce ho do vlasů zapracujete. Pak můžete vlasy nechat volně uschnout nebo styling dotáhnout k dokonalosti s automatickou kulmou BaByliss Wave Secret Air. Na kulmu postupně natáčejte větší prameny vlasů. Každý pramen natočte jiným směrem a střídejte směr k obličeji a od obličeje. Pro ještě bohémštější look doporučujeme natáčet pramen na kulmu jen ve spodní polovině, aby vlny působily více přirozeně. Na závěr je můžete také doupravit vlasovým krémem s mořskou solí.

Ležérnost a elegance

Čeká vás důležitý pracovní pohovor, rande nebo třeba návštěva muzea? Pro tyto příležitosti se skvěle hodí ležérní a minimalistické vlny podle nejnovějších trendů, které zkombinujete s jakýmkoli outfitem. Díky automatické kulmě BaByliss Wave Secret Air vykouzlíte tyto vlny snadno a rychle. Stačí, když své kadeře rozčešete, rozdělíte je na šest částí a postupně je budete kulmovat směrem od obličeje dozadu. No a na závěr stačí vlny zafixovat lakem na vlasy a rozčesat. 

Objem dělá dojem

Chystáte se do divadla, na operu nebo na důležitý večírek? K nádherné večerní róbě nesmí chybět ani elegantně a jednoduše upravený účes. Dojem uděláte s objemnými vlnami, ve kterých budete zkrátka nepřehlédnutelná. Do vlasů nejprve naneste pěnové tužidlo přímo určené pro tvorbu efektu objemu. Poté si vlasy rozdělte na několik částí a pečlivě je vyfoukejte přes kulatý kartáč. Poté jednotlivé pramínky (cca 5 cm široké) natáčejte pomocí automatické kulmy BaByliss Wave Secret Air. Hotové vlnky nechte zchladnout a poté je rozčešte a zafixujte lakem na vlasy. Voilà, lví hříva je na světě!

Hollywoodský look

Čeká vás netradiční událost, ples nebo si zkrátka přejete přenést se na jeden den do zlaté éry Hollywoodu a převtělit se do jedné z filmových hvězd? Pro tyto příležitosti jsou tu hollywoodské vlny. Na pomoc si opět vezměte automatickou kulmu BaByliss Wave Secret Air, rozdělte si vlasy na menší části a vrhněte se do tvorby pravidelných vln. Hotové vlny připněte k vršku hlavy a počkejte, až úplně vychladnou. Poté je rozčesejte a zafixujte lakem na vlasy, aby vydržely krásné celý den. A pokud chcete svůj look dotáhnout k dokonalosti, naneste si na rty smyslně červenou rtěnku.

Náš tip! Inteligentní pomocník – automatická loknovací kulma BaByliss Wave Secret Air

Toužíte po dokonale vypadajících vlnách? Nezáleží na tom, zda dáváte přednost bohémským plážovým vlnám, objemnému looku nebo ležérnímu minimalistickému styligu. Nová automatická kulma BaByliss Wave Secret Air nabízí revoluci v péči o vlasy. Průkopnická kulma Wave Secret Air je snadno ovládá a díky moderní technologii dokáže vykouzlit krásné vlny během několika málo minut na všech typech vlasů, a to rychle a snadno. Kudrnaté vlasy se nyní již nemusí před jejím použitím předem narovnávat a nejsou potřeba ani žádné stylingové dovednosti, protože Wave Secret Air udělá veškerou práci za vás.

Během kulmování můžete přepínat mezi 3 různými nastaveními teploty – 180 °C, 200 °C a 230 °C. Díky tomu snadno přizpůsobíte teplotu vašemu typu vlasů. Čtyři vysoce výkonné ohřívače jsou 50x za sekundu monitorovány mikroprocesorem, aby přesně regulovaly teplotu komory a pokaždé poskytovaly konzistentní výsledky.

Inteligentní technologie Anti-Tangle proti zacuchávání

BaByliss Wave Secret Air je vybavena chytrými senzory, které detekují, zda byly vlasy správně vloženy do přístroje. Pokud senzory zjistí, že tomu tak nebylo, nástroj vlasy automaticky uvolní, aby se zabránilo jejich zacuchání či zamotání. A pokud nebyly vlasy dostatečně pročesány nebo jsou zauzlované, Wave Secret Air je identifikuje, vlasy automaticky odvine a uvolní je z kulmy.

Technologie automatického vlnění Auto Curl

Poté, co je pramen vlasů umístěn do Wave Secret Air a uzavře se rukojeť, zařízení jemně vtáhne vlasy do komory a automaticky je obalí kolem vlnícího válce. Vlasy jsou následně jemně zahřívány ze všech stran, čímž je zajištěno dokonalého zvlnění.

Inteligentní systém fixace Cool Air

Klíčem k dlouhotrvajícím vlnám vytvořeným pomocí tepla je fixace studeným vzduchem. Jakmile se pramen vlasů uvolní z kulmy BaByliss Wave Air Secret, její jedinečný Cool Air Smart System začne loknu ochlazovat pomocí lehkého proudu vzduchu, a tím ji krásně zafixuje bez porušení.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...