Podle čeho vybrat vhodnou sázkovou kancelář?

16. srpna 2018 | 12:06
Sázení už dávno není nelegální, stejně jako není spojeno s pochybnými bookmakery, kteří by vaše tipy přijímali. Dnes je kurzové sázení pro mnohé osvědčenou zábavou, ale i možností, jak si trochu přilepšit.
Sázky se na naše území zpřísňují a tak je třeba myslet i na to, zda má daná firma licenci / Shutterstock

Pokud chcete také zkusit podat svůj tip, budou se vám hodit rady, jak vhodnou sázkovou kancelář vybrat. Není to až tak nic složitého, jak si můžete myslet.

Zvolte ty, které mají licenci

Sázky se na naše území zpřísňují a tak je třeba myslet i na to, zda má daná firma licenci. Obecně můžeme říci, že velké a tuzemské sázkové kanceláře je mají. Když vyberete jednu z nich, určitě neuděláte chybu. Co naopak může být problém, to je celá řada zahraničních subjektů. Zde může být riziko protiprávního jednání.
Vybírejte podle kurzů

Když si chcete vsadit, chcete nejenom zažít napětí a zábavu, ale jistě také radost z případné výhry. To, jak bude velká, ovlivňuje hned trojice věcí. O jaké jde:

  • Počet zápasů na tiketu
  • Výše vsazené částky
  • Jednotlivé kurzy

A právě kurzy jsou tím, co je vhodné sledovat. Čím jsou vyšší, tím více můžete vyhrát. V tomto směru si jednotlivé subjekty často konkurují. U některých utkání má nejvyšší kurz sázková kancelář Fortuna, u jiných to mohou být zase jednotliví konkurenti. Dobré je udělat si průzkum a jít tam, kde jsou vaše šance na dobrou výhru nejvyšší. Pamatujte, že rozhodovat může každá desetina. Zvláště u plného tiketu.

Hleďte i na nabídku příležitostí

Čím více možností, na které si můžete vsadit, tím lépe. Každý totiž může rozumět jinému sportu či jiné lize. A tak by mělo být samozřejmostí, že ji v nabídce sázkové kanceláře najde. Ty se tak už dávno nesoustředí jenom na několik vybraných sportů, ale nabízejí i takové, které u nás nejsou až tak populární, a hrají se minimálně. Ve světě je tomu přitom zcela naopak. Opomenout nelze také to, že kromě sportů se mohou v nabídce objevit i sázky z oblasti společenského nebo politického života. Pro toho, koho sport příliš nezajímá, je to také dobrá cesta.

Chtějte jednoduchost podání sázky

Jak tomu bylo dříve? Muselo se na pobočku, kde se podal obsluze lísteček, která vydala oficiální tiket. I tato možnost dnes existuje, ale je využívána stále méně. Pokud vybíráte sázkovou kancelář, rozhodně chtějte jednoduchost. Dnes by měklo být standardem podat si tiket jak prostřednictvím internetu, i skrz mobilní aplikaci. Je to nejenom rychlé, ale je to také jednoduché a pohodlné.)

Poptávejte bonusy

Jsou to právě sázkové kanceláře, které dnes dokážou nabídnout mnoho věcí, které jsou takzvaně navíc. Jde o unikátní bonusy. Velmi častý je bonus za samotnou registraci, stejně jako je znám a používán i bonus, který násobí první vklad. Hitem jsou i sázky bez rizika, či možnosti zvýšení kurzu. U řady sázkových kanceláří není problém získat navíc i tisíce korun českých.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

 

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

5 evropských měst, které se vyplatí vidět

5 evropských měst, které se vyplatí vidět

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům...

Trekové boty - vše, co o nich potřebujete vědět

Po stopách toho nejlepšího z Chorvatska. Místa, na která...

Nekonečně krásné ostrovy, které si zamilujete na první...

Autem do Chorvatska. Tipy, jak se vyhnout nekonečným frontám a...