Australan v PRU58

23. října 2023 | 15:20
Restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představuje nové menu a stojí za ním jako vždy majitel a executive chef Štěpán Návrat. Ovšem tentokrát svou ruku k dílu přiložil i nový šéfkuchař Mr.G pocházející z Austrálie. Spojení talentovaných gastronomických duší se vyplatilo a PRU58 se může pochlubit báječnými neotřelými pokrmy.
Dalších 6 fotografií v galerii
Čerstvý závan Austrálie / PRU58

Štěpána Návrata netřeba představovat, ale za zmínku stojí, že je to úspěšný restauratér, který provozuje fine dining restauraci Benjamin zařazenou v Michelinském průvodci, dále úspěšnou restauraci Cafe Buddha, která se přetransformovala do virtuální podoby. Rozvozy autentické asijské kuchyně po Praze a okolí nemají chybu. Zatím posledním počinem je ikonická restaurace PRU58. Nejrozkvetlejší interiér je jen začátkem. Fusion asijské kuchyně s lokálními surovinami hosty baví a není se čemu divit. Australský nadhled nyní do PRU58 vnesl Mr.G neboli vlastním jménem Greg Haynes. Srdcař pocházející z Austrálie ví, že jeho místo je v kuchyni. Vášeň pro vaření má už od dětství, kdy pomáhal rodičům a babičkám. Jeho největší příležitost přišla v restauraci Boathouse v Sydney, kde se vypracoval až na post executive chef. Po příchodu do Čech působil v Aromi a poté ve vlastním projektu Scud.cz. Společně se Štěpánem vytvořili opět menu klasické, veganské a flexitariánské. 

Každá sekce je rozdělena na malé a střední chody. Doporučení na dokonalou večeři je zvolit 3 pokrmy na osobu. Samozřejmě záleží na každém a meze se chodům nekladou. Z malých klasicích chodů nutno zmínit Tatarák a Kardamon, kde hlavní roli hraje svíčková, spálená brambora, uhlí, žloutek, olej, majonéza a tartaletka. Dalším malým chodem je například pokrm nesoucí název Krevety a Hranolky se zeleným mangem, perilou, gojuang čili, majonézou a tempurou. Klasických středních chodů je osm. Křepelka a Rendang s celerem, jus, kokosem, kari a koji bude jistě bestseller.  Krab a Laksa v podobě měkkoschránkového kraba, tempury, kokosu a bylinek nesmí chybět. Každé jídlo je dotažené k dokonalosti a nabádá k poznání. 

Nové večerní menu v PRU58 se závanem z Austrálie nemá chybu. Už máte rezervaci?www.pru58.cz

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...