Nejúčinnější liposukce

01. února 2024 | 15:02
Liposukce je zákrok, během kterého se odstraňuje nadbytečný podkožní tuk z oblasti stehen, břicha, paží nebo podbradku. Podstoupení liposukce je určeno pro osoby, kterým se nedaří lokálně zhubnout problematické partie pohybem a upraveným jídelníčkem. „Liposukce není metodou určenou k terapii obezity, využívá se ale k „modelování“ postavy.
Další 4 fotografie v galerii
Přejete si také se zbavit občas trochy těch faldíků? / ABCLINIC

Jsou partie, ze kterých je odstranění tuku pouhým cvičením velmi obtížné až nemožné, často i s přihlédnutím k věku pacienta. Právě pro tyto klienty může být vhodná liposukce,“ dodává MUDr. Michal Hošek z vyhlášené kliniky s komplexní péčí ABCLINIC Art & Beauty.

Samotná liposukce probíhá v ABCLINIC Art & Beauty dvěma způsoby. První je pomocí přístroje BODY-JET EVO, kdy se k šetrnějšímu rozrušení tukové tkáně používá vodní paprsek o různé intenzitě. Druhým způsobem je klasická vibrační varianta, kdy se tuk odsává vibračním pohybem kanyly. S přihlédnutím k velikosti ošetřované oblasti lze zákrok obecně podstoupit jak v místní, tak v celkové anestezii. Po nezávazné konzultaci v ABCLINIC Art & Beauty pro Vás lékař zvolí nejvhodnější variantu. 

Díky komplexní péči, kterou klinika nabízí, existuje možnost podstoupení ošetření před a po liposukci na přístrojích Acryos, Lipotouch, LPG. nebo Mesomassage na Oxyage. „Důvodem, proč před zákrokem podstoupit ošetření, je příprava těla a tkání na to, že se bude „něco dít“, aby se pak vše lépe hojilo, nevznikaly zbytečné otoky a modřiny, nezpůsobil se tělu “šok” a tím se “nestáhlo”, rozproudění lymfatického systému, zrychlení metabolismu apod.,“ vysvětluje Adel Voráčková, specialistka na přístrojová ošetření v ABCLINIC Art & Beauty. Ošetření po liposukci naopak uvolňuje případnou tenzi, možné zatvrdliny, otoky, urychluje tak hojení a zajistí rychlejší návrat do běžného života. Přesný rozpis ošetření před a po zákroku určuje specialista. Každý člověk je individuální a stejně tak je přistupováno k léčebnému plánu.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Cupra Formentor: První opravdová Cupra

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...