S příčkovkami Ytong zvládnete rekonstrukci snadno a rychle

15. března 2024 | 11:37
Příčkovky z pórobetonu Ytong patří kvůli své jednoduchosti k nejžádanějším materiálům při přestavbách, rekonstrukcích a dalších pracích v interiéru. Tam, kde je potřeba posílit akustické vlastnosti, únosnost stěny či akumulační schopnosti konstrukce, nabízí společnost Xella sortiment vápenopískových tvárnic Silka.
Další 1 fotografie v galerii
Příčkovky Ytong jsou ohleduplné k zdraví, v domě vytváří optimální klima a chrání zdraví jeho obyvatel. / Ytong

Základní předností příčkovek Ytong jsou jejich dobré statické a tepelněizolační vlastnosti, velkou výhodou je jejich homogenita a zachování stejných technických vlastnosti ve všech směrech. Všichni stavebníci i stavební firmy si chválí snadné a rychlé zdění. U příček Ytong oceníte i jejich nízkou hmotnost a vysokou přesnost vyzděných stěn. Pro Ytong je typické systémové řešení, takže i tady se můžete spolehnout na široký výběr nenosných a plochých překladů, malt, omítek, stěrek a nářadí. Velkou výhodou je snadná tvorba otvorů a drážek pro instalační rozvody.

Kreativní oblé tvary obloukových příček Ytong uvolňují prostor pro originální řešení interiéru. Předností je prefabrikované zakřivení bez pracného opracování a broušení, při práci oceníte i hladký povrch, který usnadňuje finální úpravy.

Příčkovky Ytong jsou navíc ohleduplné k zdraví, v domě vytváří optimální klima a chrání zdraví jeho obyvatel. Jejich silnou stránkou je také minimum odpadu. Výroba pórobetonových příčkovek je energeticky nenáročná, příčkovky Ytong Klasik jsou také ohnivzdorné. Akustické řešení Xella pro vnitřní příčky Ytong a Silka současně plní náročné požadavky nové akustické normy.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...