Tvrzené sklo Fixed Armor: Ultra odolné sklo?

13. března 2024 | 08:50
Nedávno jsem si pořídila iPhone, který se stal nejen novým miláčkem, ale také výzvou, pokud jde o jeho opatrování. Patřím k těm, kteří své věci chrání a snaží se, aby jim sloužili co nejdéle. Telefon však není zařízení, které by člověk mohl střežit do nekonečna. Je to parťák, který putuje po kapsách, taškách a často zažije i nechtěný pád nebo náraz. Několik takových incidentů, mě přesvědčilo o nutnosti kvalitní ochrany, a to nejen v podobě pouzdra, ale také skla. A právě v této chvíli se objevil
Další 1 fotografie v galerii
ochranné tvrzené sklo Armor / Fixed

V první řadě musím zmínit snadnost aplikace. Bála jsem se, že sklo nezvládnu sama nalepit. Balení však obsahuje kompletní sadu včetně čisticích hadříků a instalačního rámečku, který celý proces usnadňuje. Displej stačilo otřít speciálním vlhčeným ubrouskem, pak suchým hadříkem a mohla jsem se pustit do lepení, které bylo s instalačním rámečkem snadné a žádné vyrovnávání při jeho nasazování se nekonalo. Aplikátor mě přesně navedl, temperované sklo se přichytilo napoprvé a nebylo třeba, jakkoliv více upravovat. Rozhodně mě potěšilo, že jeho kraje jsou téměř u okraje samotného těla telefonu, tedy se zdá, že skutečně chrání celou přední stranu displeje. Neexistují tak téměř žádné nepříjemné mezery, které by otravovaly na pohled či při ovládání. To vytváří dojem, že samotné sklo je téměř neviditelné.

První úder přišel ve fitku. Telefon si zahrál na gymnastu a při chůzi na pásu mi nečekaně vyklouznul z ruky. Narazil s sebou o konstrukci pásu a potloukl se ze všech stran, ve finále jsem na něj ještě šlápla – ne nebyl to úmysl v rámci testování. Nicméně nestalo se nic telefonu ani sklu. Žádný pavouk na displeji se nekonal, bublina či odchlípnutý kousek skla také ne. Mým nešvarem je, že neustále něco hledám v útrobách kabelky. V minulosti se mi několikrát stalo, že při tomto hledání naslepo, jsem displej (rozuměj sklo) telefonu škrábla klíčem. Této zatěžkávací zkoušce podrobuji každý den i Armor sklo a opět bez poškození. Výrobce garantuje extra odolnost - 9H, což znamená, že vydrží opravdu hodně a dle mých zkušeností, vydrží vážně dost.

Co musím ještě zmínit, je eliminace otisků prstů. Po měsíci a půl testování si stále drží perfektní stav. Dosavadní skla, která jsem na telefonu měla, jsem musela čistit od makeupu po každém telefonování a stejně tak od otisků prstů po intenzivnějším scrollingu. S Armor to prakticky není nutné, i když ho z hygienických důvodů čistím i tak. 

Jaký je závěr? Armor pro mě představuje nejen odolné sklo na telefon, ale i stylový ochranný štít, který neznatelně chrání a zároveň zařízení ponechává eleganci, kterou často vlivem ochranných opatření ztrácí. 

Fixed Armor tvrzené sklo je k dostání na telefony zn. iPhone, a to od řady 11 až po ty nejnovější a vybrané modely zn. Samsung. Pořizovací cena činí 699 Kč. Více najdete na www.fixed.zone.

 

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...