Proměna: Bolest se už nedala vydržet

12. dubna 2024 | 09:17
Možná mnoho z vás zná tu krutou bolest zad, kdy se nemůžete pořádně narovnat a zhluboka nadechnout. Příčin tohoto neduhu je mnoho. Ovšem paní Hanka (36 let) dobře znala důvod toho, proč se v noci budí šílenou bolestí, a to nemluvě o denním fungování, kdy už ani pravidelný přísun analgetik nepomáhal.
Další 2 fotografie v galerii
Proměna klientky s bolestmi zad / ABClinic

Jako puberťačka začala vnímat, že má objemné poprsí. Spolužačky v páté třídě na základce neměli pod tričkem nic, nebo se pyšnily alespoň bolerkem. Hanka už musela s mámou pořídit košíčky. Velikost podprsenky se zvětšovala závratnou rychlostí. Kolem dvaceti let již Hanka nakupovala spodní prádlo v nadměrných velikostech a lékaři je diagnostikovali gigantomastii. Pravdou je, že toto období bylo vlastně pro Hanku velmi poučným. Vybočovala a poutala pozornost svých spolužáků. Časem zjistila, že její přednosti ji automaticky posouvají mezi rychle dostupné, ale opak byl pravdou. Naučila se rozeznávat zájem o ní samotnou. Soužití s velkými prsy začalo více skřípat, když po dvacátém roku začala prsa pomalu spolupracovat s gravitací. Bolesti zad se začaly objevovat při delší chůzi, nošení těžkých věcí a po cvičení. Hanka toužila po dětech, a proto i přes obavu ze svých prsou otěhotněla. Maminka Hanka si těhotenství moc neužila, kromě prsou nyní nosila ještě plod. Tedy dvojitá zátěž. Po porodu a nabrání kil následovalo kojení. To byl v uvozovkách poslední hřebíček do života s nadměrným poprsím. Bolest se stupňovala a Hanka nedokázala ani zvednout svého malého synka. Nebyla schopná ničeho. V zoufalství navštívila svého praktického lékaře a rozhodla se po sérii vyšetření, které skončily jednoznačným doporučením na redukci prsou. To ovšem netušila, že ji přijde odpověď ze zdravotní pojišťovny s realizací operace za 3 roky nejdříve. 

Naštěstí se Hanka rozhodla být šťastnou fungující mámou a navštívila vyhlášenou kliniku estetické medicíny ABCLINIC ART & BEAUTY. Zde absolvovala konzultaci a následně redukci samotnou. Před operací uléhala na lehátko žena v bolestech a zlomená. Po operaci jí tekly slzy štěstím. Zamilovala se do své mobility a vizuální podoby svých krásně plných prsou. Co je nejdůležitější, Hanka necítila po letech bolest. Úleva se nedá popsat a rázem se začal Hance a její rodině psát nový životní příběh.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...