Exkluzivní matrace - ideální volba pro každého spáče

20. května 2024 | 16:20
Říká se, že zdravý a klidný spánek je základem úspěšného dne. Navzdory zdání není péče o tento důležitý aspekt lidského života vůbec složitá - stačí investovat do vhodně zvolené, nejlépe exkluzivní matrace. Zjistěte, jaké jsou vlastnosti takových výrobků a jak si vybrat ten nejlepší model pro sebe.
Exkluzivní matrace - ideální volba pro každého spáče / dobresny.cz

Luxusní matrace - estetický design se snoubí s pohodlím

Exkluzivní matrace jsou u zákazníků obchodů, jako je Good Dreams, velmi oblíbené. Důvodem jsou různé výhody nákupu tohoto typu výrobku. Je to proto, že dané špičkové zboží vyniká:

  • atraktivní design - kašmírové matrace a výrobky z jiných materiálů mají obvykle potahy zdobené různými reliéfními a prošívanými vzory. Tyto výrobky lze zakoupit v různých velikostech a barevných provedeních;
  • trvanlivost a odolnost vůči škodlivým vnějším vlivům - luxusní matrace jsou tak vhodné pro dlouholeté používání;
  • komfort používání - použití nejkvalitnějších pěn při výrobě zaručuje optimální přenos tepla a proudění vzduchu matrací;
  • jedinečnost - většina exkluzivních matrací se vyrábí na zakázku, takže zakoupený výrobek dokonale splňuje očekávání zákazníka.

Špičkové matrace jsou obvykle výrazně dražší než standardní modely. Obvykle se však jedná o investici na mnoho let.

Exkluzivní matrace - záleží na materiálu konstrukce

Na pohodlí luxusních matrací má velký vliv použitý materiál. Zákazníci, kteří mají zájem o koupi tohoto typu zboží, mohou vybírat z výrobků vyrobených z:

  • pěnové - jedná se o modely, které se vyznačují odolností proti deformaci a dobrým přilnutím k tělu a mezi jejich nesporné výhody patří také snadné čištění;
  • Latex - exkluzivní matrace, které se vyznačují trvanlivostí, pružností a elasticitou. Použití lůžkovin z latexové pěny přispívá ke snížení rizika vzniku plísní a hub v posteli.

Pružinové matrace jsou také poměrně běžnou volbou. Jedná se o vysoce kvalitní modely, které uživatelé oceňují pro jejich trvanlivost a pohodlí. Doporučují se zejména lidem, kteří trpí bolestmi zad a osteoartrózou.

Podle čeho byste měli vybírat luxusní matraci?

Výběr správné matrace není obvykle jednoduchý, protože při rozhodování o koupi je třeba zvážit řadu otázek. Klíčovou roli v tomto ohledu hraje především materiál konstrukce a také tvrdost daného výrobku. Dříve panovalo přesvědčení, že pro většinu lidí je nejlepší spát na tvrdé matraci. Od tohoto přesvědčení se však nyní stále častěji upouští. Při nákupu daného zboží je vhodné věnovat pozornost jeho dokonalému přizpůsobení všem křivkám těla. Správně zvolená matrace by měla poskytovat stabilní oporu páteři během spánku.

Jak vybrat správnou matraci?

Při nákupu matrace ve stacionárním obchodě je dobré provést konkrétní testy vybraných modelů. Za tímto účelem je vhodné si na každou postel lehnout a zkontrolovat pohodlí při odpočinku v polohách těla zaujatých během spánku. Nepochybně se doporučuje také tzv. test plochou rukou. Ten spočívá v položení vzpřímené ruky do prostoru mezi zády a povrchem matrace. Nejpohodlnější modely pro každodenní používání jsou ty, u nichž ruka dokonale zapadne mezi výše uvedené body.

A jak si vybrat tu správnou kašmírovou nebo jinou matraci z internetových obchodů, jako je Good Dreams? Existují speciálně navržené nástroje, které umožňují konfiguraci a výběr správných modelů. Zájemcům mohou pomoci i specialisté, které prodejce zaměstnává. Lze je kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Vyplatí se připlatit si za špičkové matrace?

Nákup exkluzivní matrace si zpravidla vyžádá výdaje ve výši nejméně několika tisíc zlotých. Pro mnoho lidí je to příliš vysoká cena, a proto se rozhodují pro nákup levnějších modelů v cenovém rozmezí do 1500 zlotých. Z dlouhodobého hlediska je zpravidla lepší investicí pořízení dražšího a kvalitnějšího modelu. Koneckonců luxusní matrace nejsou jen krásnou ozdobou ložnice. Poskytují uživatelům také pohodlný spánek po dobu několika let po jejich zakoupení.

Výběr exkluzivní matrace je vynikajícím řešením jak pro opravdové spáče, tak pro lidi trpící bolestmi zad a kloubů. Do tohoto typu výrobku se vyplatí investovat větší částku peněz, protože taková investice se v krátké době projeví v lepším zdravotním stavu a psychofyzické pohodě dotyčné osoby.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...