Plus mínus 40 kg

20. června 2024 | 18:20
Paní Jana je milující máma pěti dětí. Nic by na světě neměnila. Život ji přivál skvělého manžela a početnou rodinu. Jen malý mráček se ukrývá v jejím dokonalém životě. Pět těhotenství její tělo poznamenalo. Váhové změny, které byly opravdu markantní. 40 kilo nahoře, pak dole a znovu a znovu. Povislá kůže na břiše se dala pomalu rolovat. Jana se rozhodla ten malý mráček ze svého života dostat nadobro.
Další 2 fotografie v galerii
Zákrok je velmi efektivní / ABClinic

Navštívila pražskou kliniku estetické medicíny ABCLINIC Art & Beauty na kterou slyšela od své kamarádky chválu. Na konzultaci u MUDr. Michala Hoška pochopila, že jí přítelkyně nelhala a dostala se do dobrých rukou. Pan doktor byl věcný a velmi empatický, což Jana potřebovala. Navrhl ji abdominoplastiku neboli operaci břicha a současně ji upozornil na problematičnost díky jizvě po žlučníku, kterou Jana měla. I přes vyšší riziko kožní nekrozy kvůli jizvě, se Jana pro operaci rozhodla.


Zákrok samontý proběhl bez problémů a zhojení taktéž. Nyní je Jana šťastnou manželkou a maminkou pěti svých dětí. Vytahaná kůže na břiše je pryč. Už zase může nosit trička své velikosti a nemusí sahat po těch manželových. Mráček z jinak dokonalého Janina života je pryč.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...