Rychlá půjčka online může být řešení těžké situace před výplatou

15. února 2019 | 21:19
Potřebujete bleskovou finanční injekci, ideálně ještě dnes? Pak stačí požádat nebankovní sektor.
Existuje snadná pomoc pro jakoukoliv složitou chvíli / Shutterstock

V dnešní době se vše odehrává rychle, od seznamování po dohodu o zakázce v zaměstnání. Žijeme nikoliv hodinami, ale spíše minutami. A stejně tak tomu je i v prostředí nebankovních půjček, kde je online žádost samozřejmostí! Nebudete na nic čekat, peníze dostanete na účet už během patnácti minut, bez otázek a administrativních zdržení. Stačí jen vyplnit krátký kontaktní formulář a máte brzy jasno! Hořící finanční problémy jde okamžitě uhasit, ať už je žádoucí rychlá online platba nebo výběr z nejbližšího bankomatu.

Snadná pomoc pro jakoukoliv složitou chvíli

Složité na vysvětlování? Samozřejmě, to nikdo chtít nebude – pokud se sami nehodláte svěřovat třeba sousedům, protože pak by se daná informace roznesla brzy po celém domě. Když chcete diskrétnost, budete ji také mít. Nakonec, ve světě nebankovního půjčování peněz je to zcela jasná věc, osobní údaje klientů jsou přímo svaté a nikdo další se k nim nesmí dostat. Existují speciální šifrovací systémy, které dnes už neumí obejít ani ti nejlepší hackeři – takže se skutečně nemáte čeho obávat.

Čas a peníze, dvě klíčové veličiny dnešního světa

Rychlá půjčka online dokáže ušetřit nejen čekání na pobočce, ale také třeba zbytečné poplatky. Tím pádem jsou vyřešeny dvě důležité otázky – kolik času nám celá akce zabere a nepůjde o příliš drahou záležitost? Vlastně můžeme odpovědět jednoduše, bude to maximálně patnáct minut vašeho času a zaručeně nízké úrokové sazby jsou něčím, s čím můžete počítat. Vyplnění krátkého formuláře, do nějž zanesete jen základní osobní údaje, potvrdíte příjem a zadáte číslo občanského průkazu pro plnou identifikaci vaší osoby, zabere řádově jen minuty. Tím více času pak budete mít třeba na své koníčky nebo společné zážitky s rodinou. A jak známo, volné chvíle jsou prostě k nezaplacení, to potvrdí lidé snad každého věku!

Splatnost si nastavte podle svých osobních priorit

Pokud jde o půjčku, můžete mít až patnáct tisíc korun – a to prakticky okamžitě, převod je instantní záležitost a operace v rámci jediné banky, čekání další tři (pracovní) dny tedy vůbec nehrozí. Minimem pro půjčku je jen tisícovka, což dává značnou porci variability. A na jak dlouhou dobu to vlastně bude?

  • 7 dní a dva tisíce korun. Mobilní paušál pro vás i manželku, případně obě děti. Snadné, že? 
  • 14 dní a pět tisíc korun. Je potřeba okamžitá náhrada za pračku, takže není důvod váhat. 
  • 21 dní a deset tisíc korun. Nedoplatek za elektřinu v kombinaci s lyžařským kurzem dětí. 
  • 28 dní a patnáct tisíc korun. Provozní výdaje na celý měsíc dopředu, zaměstnavatel s výplatou zrovna nespěchá a má dlouhodobě zpoždění, takže je třeba řešit situaci trochu jinak.

Jak vidíte sami, možností je celá řada a jistě bychom vymysleli desítky dalších. Důležité je zde však hlavně, že nebudete muset vysvětlovat důvody, které vás k půjčce vlastně vedou. Účel je jen na žadateli, případně jeho rodině, pokud je tu nutnost malého úvěru, rozhodně není nutné se, jakkoliv svěřovat. Nakonec, není to administrativní zdržení, co je nepříjemné a spíš jen zdržuje od úspěšného dokončení transakce?

Potvrzení o příjmu samozřejmě plně postačí

Ze zákona je důležité, aby snadná půjčka byla přiřknuta pouze zájemcům, kteří mohou doložit pravidelný příjem. Jestli podnikáte, jste zaměstnancem nadnárodní korporace nebo již užíváte starobního důchodu, nehraje zásadní roli – všechny možnosti se započítají bez problémů jako trvalý zdroj obživy, což dokážete výpisem z bankovního konta. A rázem je o starost méně!

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...