13 tipů na dárky pro vaše nejbližší. Čím je letos překvapíte?

27. listopadu 2019 | 16:38
Necháváte nákupy vánočních dárků na poslední chvíli nebo jen nevíte, co vybrat? S našimi tipy pro vaše nejbližší vám rozhodování půjde snáz.
Rozhodnout se pro vhodný dárek tátovi bývá často velkým oříškem / archiv klienta

Jestli vám aktuálně v rozpočtu chybí dostatek financí na dárky nebo na zaplacení jiných položek na vánočním seznamu, vyřešte to s rychlou půjčkou. Srovnejte si nabídky různých společností na jednom místě a najděte podmínky, které vám budou vyhovovat.

Výběr dárku pro tátu nemusí být nutně utrpením

Rozhodnout se pro vhodný dárek tátovi bývá často velkým oříškem. Pokud mu nechcete stále dokola kupovat to samé nebo ho zklamat něčím nevhodným, přečtěte si naše tipy a inspirujte se. Jednou z možností je také vybrat společný dárek pro oba rodiče.

 • Chcete, aby byl váš rodič zdravý a fit? Dopřejte mu chytré hodinky, u kterých bude sledovat svou denní pohybovou aktivitu. Kromě kroků ale přináší mnohem více. Některé moderní hodinky nabízí elektrokardiogram (EKG), který měří srdeční tep a rytmus, upozorní svého majitele, pokud dlouho bez přestávky sedí a poskytnou mnoho dalších užitečných informací.
 • Chystají se vaši rodiče vyjet na dovolenou? Kupte jim vybavení – co třeba nový kufr či cestovní taška? Nebo jim zařiďte cestovní pojištění a dálniční známku.  
 • Jsou vaši rodiče vášniví čtenáři? Nakupte jim poukazy, předplatné oblíbeného časopisu nebo elektronickou čtečku knih, která jim umožní mít všechny knihy na jednom místě.
 • Můžete vybrat také něco, co si užijete jako celá rodina, například poukaz do oblíbené restaurace. Rodiče nic neocení víc než společný čas strávený se svými blízkými.

Překvapte své sourozence něčím originálním

I když znáte sourozence jako své boty, možná i u nich došly veškeré nápady, čím je obdarovat. Nemusíte zdlouhavě přemýšlet. Sepsali jsme pro vás dárky, které je potěší.

 • Pokud víte, že mají sourozenci zálibu v tetování, zařiďte jim voucher do tetovacího salonu.
 • Zajde si vaše sestra ráda ke kadeřnici nebo na nehty? Kupte jí voucher do salonu, kde si vybere proceduru podle sebe.
 • Jaký je oblíbený koníček vašeho bráchy? Ať už je to rybaření, počítače nebo cyklistika, vyberte nějaké příslušenství, které se mu k tomu bude hodit.
 • Nechcete pořizovat hmotné dárky ani poukazy na ně? Další možností je v tom případě výběr vzdělávacího kurzu nebo workshopu. Co třeba kurz krasopísma nebo vazby květin pro sestru? Nebo snad řezbářský kurz či worskhop na výrobu nábytku z palet pro bráchu? Na internetu naleznete téměř cokoliv a zakoupíte online i na poslední chvíli.
 • Nebo vyberte zajímavý jednodenní i víkendový výlet, který byste si mohli užít spolu. A třeba nakonec přiberete i rodiče a budete mít dárek také pro ně.   

Dopřejte své drahé polovičce zážitek a nevšední dárek

Máte pocit, že jste už vystříleli veškeré nápady pro svou druhou polovičku? Určitě ne. Stačí, když si přečtete naše tipy, které vám dopřejí další dávku inspirace nebo vás navedou na podobný dárek.

 • Kulturní zážitek = s tím nemůžete nic zkazit. Ať už vyberete divadelní představení, koncert nebo kino, zvolte něco zajímavého, co si spolu užijete.
 • Jestliže jste dobrodruzi, vyberte noc v zážitkovém hotelu nebo ubytování na zajímavém místě, třeba v korunách stromů.
 • Zvolte zábavnou formu dárku a kupte únikovou hru. Strávíte chvilky ve dvou nebo s přáteli a užijete si spoustu srandy.
 • Darujte za svou polovičku dárek někomu potřebnému. Co to znamená? Vyberte nadaci, například Ježíškova vnoučata, Nadace Krása pomoci nebo jinou instituci, a přispějte peněžní částkou někomu, kdo ji ocení. A pod stromeček pak do obálky darujete informaci o svém daru.

Co mají zmíněné dárky společné? Nakoupíte je online i na poslední chvíli. Pokud nestíháte oběhnout obchody nebo se chcete vyhnout předvánočnímu chaosu, kupte je z pohodlí domova. Stejně tak funguje i srovnání půjček a podání žádosti, které provedete kdykoliv a kdekoliv přes internet. Peníze na dárky pak získáte na účet ještě ten samý den.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...