O nebankovní půjčku si můžete zažádat kompletně online

14. května 2020 | 16:05
Máte v plánu si pořídit nebankovní půjčku, ale netušíte, na kolik by vás se vším všudy vyšla? Anebo vám soused řekl, že se záznamem v registru dlužníků, u jakékoliv finanční instituce, neobstojíte? Tak či onak pro vás máme jednoduché řešení! Tím je krátkodobá půjčka od Tetičky, tedy od společnosti, která vám půjčí nejen v největší nouzi, ale také tehdy, budete-li mít na svém kontě nelichotivý záznam z registru dlužníků.
O půjčku u Tetičky můžete požádat zcela on-line / Jaromir Urbanek / Shutterstock.com

Nebankovní půjčka bez zbytečných poplatků

Tetička vám půjčí peníze bez toho, aniž byste museli platit zbytečné poplatky za cokoliv jiného. To znamená, že Tetička vám nebude účtovat poplatky za zřízení půjčky, její vedení či za jakékoliv jiné služby, mezi které se například řadí předčasné splacení půjčky. To se rozhodně nedá říct o některých dalších nebankovních společnostech, které si velmi rády účtují různé druhy poplatků za většinu nabízených služeb. 

Zřízení půjčky je zcela on-line

O půjčku u Tetičky můžete požádat zcela on-line. Postačí jen, když budete mít k dispozici počítač s připojením k internetu a vyplníte krátký on-line formulář, jenž je dostupný na stránkách společnosti. K vyplnění této žádosti vám postačí pouze občanský průkaz a další dokumenty, které nás budou informovat o vašich měsíčních příjmech. Po schválení půjčky obdržíte od finančního poradce další instrukce, které vás dovedou ke zdárnému konci. Peníze vám po úspěšném schválení zašle společnost na bankovní účet, a to do deseti minut. 

Kolik peněz si můžete půjčit?

Nebankovní půjčka od Tetičky se řadí mezi krátkodobý finanční instrument, jehož úkolem je vám pomoci v tíživé finanční situaci. Půjčit si u Tetičky můžete 1 000 Kč, případně až 8 000 Kč. Záleží pouze na vás a vaší finanční situaci. Pokud chcete penězi zalepit pouze přechodné období, kupříkladu výpadek vašeho měsíčního příjmu či jinou nenadálou skutečnost, je vhodné si půjčit takovou částku, která vám k překlenutí tohoto časového horizontu bude stačit. Pokud chcete přesně vědět, kolik za danou půjčku ve finále zaplatíte, pomůže vám mimo jiné snadná on-line kalkulačka. Zadáte do ní pouze částku, kterou si chcete půjčit a na kolik měsíců si danou půjčku budete půjčovat. Vše ostatní se dozvíte z daného výpočtu. 

Kdo může o půjčku zažádat?

O půjčku může zažádat každý, komu už bylo 18 let a má trvalé příjmy. Tyto příjmy mohou plynout jak z klasického zaměstnaneckého vztahu, tak z různých sociálních dávek či z příjmů z podnikání. Kdo tedy může dále zažádat o půjčku?

Zaměstnanci na základě pracovněprávního vztahu. Ti musí doložit buď výpis ze svého běžného účtu, nebo poslední dvě výplatní pásky.
OSVČ, kteří se prokáží poslední známou daňovou povinností nebo výpisem účtu. 
Maminky na mateřské či rodičovské dovolené, které se prokáží potvrzením z úřadu práce o pobírání rodičovské dovolené, ze kterého bude jasně čitelné, kolik peněz od státu skutečně pobírají. V případě, že maminky pobírají peněžitou pomoc v mateřství, doloží tuto skutečnost potvrzením z příslušné OSSZ. 

O půjčku mohou rovněž zažádat invalidní či starobní důchodci. Ti se budou muset prokázat potvrzením z OSSZ, kde bude uvedeno, jakou částku invalidního či starobního důchodu skutečně pobírají. 

Na co půjčku využít?

V tomto případě na cokoliv. Půjčka od Tetičky je totiž neúčelová, což pro vás znamená, že si s půjčenými penězi, můžete dělat, co se vám zlíbí. Můžete je investovat do sebe, do svých přání a tužeb či s nimi splatit nezaplacené půjčky, které vás tíží a nenechají v noci v klidu spát. Rovněž si s penězi můžete například pořídit novou pračku, poslat děti na dětský tábor či je investovat do vzdělání. Záleží pouze na vás, k čemu půjčku doopravdy potřebujete a co pro vás bude ve skutečnosti znamenat. 

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...