Nebojte se do toho říznout!

03. srpna 2020 | 14:18
Ten, kdo se v obchodní sféře pohybuje jako ryba ve vodě, má v úřednických a právnických záležitostech výhodnější postavení než ten, kdo půlku života pekl chleba nebo čalounil nábytek. Pokud ten, kdo na úřad vejde jen omylem, chce začít podnikat, má jedinou možnost: Najmout si odborníka, který za něj všechny papíry „vyběhá“ a nikde neudělá chybu, která by celý maraton prodloužila.
Pokud se rozhodnete společnost založit sami, připravte se, že je třeba zorientovat se v platné legislativě a nechybovat / archiv klienta

Lidé, kteří se ve své profesi živí zlatýma rukama, ale mají utkvělý sen „udělat se pro sebe“ naštěstí mají možnost svěřit své břemeno profíkovi, který ví, jak v tom chodit. Člověk, který řemeslu zasvětil celý svůj život, může zjistit, že být zaměstnán nebo být svým vlastním zaměstnancem je ve své realitě to samé. A když slyšíte ze všech koutů, že poptávka po řemesle v dnešní době mnohonásobně převažuje nabídku, dáte si asi pět a pět dohromady. Ale jak se zakládá firma…? Cože, ona je možnost koupit už i založenou společnost? Jestli se divíte stejným způsobem, opravdu vám ve věci vaší ještě neexistující firmy pomůže profesionál. Existuje i možnost koupě již založené společnosti a to pokud na ni nemáte žádné specifické požadavky a celý proces je vcelku rychlý. Prodej s.r.o. je výhodný pro člověka, který na firmu spěchá – společnost totiž získáte ihned!

V  dnešní době, kdy mnoho společností nepřežilo koronavirovou krizi, je pochopitelně těžší se rozhodnout, zda jít se svou kůží na trh. Mnoho lidí už začíná přemýšlet o tom, zda si místo kamenné prodejny nezřídit e-shop. Drtivé většiny lidí se tohle jarní „období temna“ dotklo. Lidé začali mít jiný typ strachu…- že jim vůle shora pokazí podnikatelské plány. V podnikání ale není pro ustrašenost místo, správná vlastnost pro založení vlastní firmy je obezřetnost, důvtip a tah na branku!:)

Pokud se rozhodnete společnost založit sami, připravte se, že je třeba zorientovat se v platné legislativě, připravit si potřebné dokumenty a nechybovat. Úřady a soudy Vás v případě chyby vyzvou k doplnění, a proces zakládání se tím prodlouží. Ke každému potvrzenému dokumentu potřebujete i kolek, a pokud tedy uděláte chybu, poplatky prodraží. Když si na tento proces najmete advokáta, věřte, že advokáti mají vcelku vysokou hodinovou sazbu…Naproti tomu firmy specializující se na zakládání a prodej společností mají tyto procesy zautomatizované, s různými variantami a speciálními požadavky zákazníků mají zkušenost. Umějí být velmi rychlí a jsou schopni založit ready made s.r.o. již do 24 hodin! Koupit ready made s.r.o. můžete i s historií nebo můžete založit s.r.o. na míru, variant je tedy více a musíte se poradit s odborníkem, kterému řeknete svou představu a on vám vysvětlí přínosy a úskalí jednotlivých možností.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...