Investice do projektu SYPWAI

02. září 2021 | 16:50
SYPWAI je vznikající platforma, skvělý projekt pro investice. Jaké jsou specializace a výzvy společnosti SYPWAI? Jaké jsou vyhlídky neutronových sítí a umělé inteligence? Plány dalšího rozvoje.
Další 1 fotografie v galerii
Team Sypwai / Sypwai.com

 

Partneři projektu SYPWAI


Investice do jedinečné platformy SYPWAI pokračují. Každý den se tým spuštění rozrůstá o nové partnery. Nejnověji hlavní investor (technologická firma, která si přeje zůstat v anonymitě) investoval částku 350 milionů dolarů, čímž ukončil kolo financování A, které původně vyžadovalo 500 milionů dolarů.


Proč investovat do společnosti SYPWAI


SYPWAI je inovativní projekt. Jeho hlavním cílem je trénovat elektronickou neuronovou síť a rozvíjet umělou inteligenci. Trh, na kterém společnost působí, je jedním z největších ve vývoji světové vědy. Jeho objem se měří v bilionech dolarů. SYPWAI je partnerem významných korporací a komerčních organizací, které ve své činnosti využívají technologie umělé inteligence.

Klienti společnosti žádají o pomoc a uživatelé platformy jsou za odvedenou práci peněžně odměňováni. Trh s umělou inteligencí se velmi rychle rozvíjí. Proto pouhá technologicky vyspělá platforma k dosažení úspěchu nestačí. Kromě toho je zapotřebí hluboký ponor do tématu a porozumění vědeckým procesům. Přesně to dělá tým SYPWAI. Díky tomu si spuštění získal důvěru mnoha renomovaných fondů rizikového kapitálu, které se také snaží udělat náš svět lepším.

SYPWAI je nyní v čele globálního technologického vývoje. Očekávané možnosti projektu mají potenciál způsobit revoluci v celém odvětví. Tým SYPWAI a investoři projektu jsou přesvědčeni, že se start-up dlouhodobě prosadí na světovém trhu a bude mít dlouhodobý úspěch. Důkazem toho jsou významné investice předních investorů a fondů rizikového kapitálu. Tento názor podporuje řada vědců z celého světa a špičkových investorů.

Většina investic v této fázi směřuje do vzdělávacího procesu a zavádění umělé inteligence. Nové investice tento proces jen urychlují a pomáhají se prosadit na trhu v zemích, se kterými již byla navázána partnerství. Zkušenosti investorů v oblasti umělé inteligence jen pomáhají urychlit vývoj platformy SYPWAI.

"Společnost SYPWAI je v současné době pevně v čele rychle rostoucího technologického inovačního prostoru na vědeckých trzích. Tento projekt může způsobit revoluci v tomto odvětví. Proto se těšíme na dlouhodobý úspěch a spolupráci se společností SYPWAI na celosvětové úrovni. Stejný postoj zastávají i přední fondy rizikového kapitálu, které do tohoto spuštění investovaly několikrát," uvedl řídící partner firmy, která se stala hlavním investorem.

Platforma SYPWAI vynaloží investice na další úspěšné zavádění umělé inteligence ve vzdělávání. Část prostředků hodlá použít také na rozšíření zdrojů společnosti.


Proč SYPWAI využívá lidi z celého světa


21 století. Éra totální digitalizace. Doba, kdy automatizované systémy snadno nahradí lidské zdroje, protože budou rychlejší a bezpečnější.

Není divu, že vznikají nové profese. Ani SYPWAI nezůstala stranou a nabídla společnosti novou profesi - značkovače dat. Jednoduše řečeno, lidé trénují neuronovou síť. Celý proces se podobá vzdělávací hře pro děti, jen místo dítěte je to strojová inteligence.

Tato zpráva se rychle rozšířila po celém světě a oslovila mnoho lidí.

"Zaprvé nás zaujala myšlenka, že máme nabídku nejen pro firmy, ale i pro lidi. Za druhé, SYPWAI se rozrostla natolik, že můžeme nabídnout práci všem, a i tak o ni nebude nouze. Stojí za to si uvědomit, že s námi již pracují tisíce lidí z celé planety a jsou spokojeni. Jsme opravdu hrdí na to, že na všech frontách investujeme, jak nejvíc můžeme," říká personální ředitel.


Pomáháme lidem najít jejich poslání


"Znáte hodně lidí, kteří by rádi pracovali v akademické sféře, ale nechtějí být přijati na stáž, aby nepřekáželi? Jsem jedním z nich. Do SYPWAI jsem přišel s tím, že mi nebudou nabídnuty dobré podmínky, ale velký potenciál. Výběrové řízení bylo náročné, každý krok byl vyčerpávající, aby se mohli přihlásit ti nejlepší z nejlepších. Byl jsem jeden z nejlepších. Ani si neumíte představit, jak jsem byl šťastný, když jsem nastoupil do společnosti a začal dělat opravdu důležitý výzkum. Pomáhali mi na každém kroku, starali se o mě a kontrolovali, zda je mi vše jasné. Není to blaženost?" - říká Laura Smithová, absolventka Conestoga Kolej.

Společnost SYPWAI vždy ráda otevře své dveře těm, kteří se skutečně chtějí dotknout tvorby inovativních technologií a společně vytvářet budoucnost.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se nedostali do problémů a neplatili tučné pokuty

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Nejžhavější destinace letošního podzimu. Tajemná a stále...