Nerezová kolena ze Stainless Europe! Jaké jsou jejich výhody a proč byste se o ně měli zajímat?

13. dubna 2023 | 19:14
Nejen v oblasti stavebnictví se preferují vysoce kvalitní materiály, jejichž životnost a odolnost různým nepříznivým podmínkám je ověřena léty zkušeností. Mezi tyto materiály rozhodně patří nerezová ocel, která je velmi oblíbená i při vytváření různých potrubních systémů. Již dlouhá léta se pak těší vysoké oblíbenosti nerezová bezešvá kolena a trubky. Proč tomu tak je a proč byste měli pečlivě zvážit výběr jejich dodavatele?
Nerezová ocel je jako materiál napříč mnoha obory ceněna především pro svou vysokou odolnost vůči korozi, což výrazně prodlužuje její životnost / archiv klienta

Jaké výhody přináší nerezová ocel?

Nerezová ocel je jako materiál napříč mnoha obory ceněna především pro svou vysokou odolnost vůči korozi, což výrazně prodlužuje její životnost. Tím však její výhody nekončí, nabízí totiž také vysokou pevnost, a to jak při stabilním zatížení, tak i včetně náhlým nárazům, poradí si tak i s drobnou nehodou. To dokazuje i skutečnost, že konstrukce z nerezové oceli odolávají i otřesům či požárům.

Další pozitivní vlastností nerezové oceli je odolnost povrchu proti poškrábání a dalším známkám opotřebení. To je také důvodem proč se nerezová ocel používá i na potrubní rozvody vedené v interiéru, jak tomu často bývá v průmyslovém či komerčním sektoru.

Ačkoli je pořizovací cena nerezové oceli o něco vyšší, patří díky svým užitným vlastnostem k velmi užívaným, je tak potřebné mít po ruce spolehlivého partnera s dostatečnou zásobou veškerých komponent nerezových komponent, aby nedošlo k nežádoucím prostojům z důvodu nedodání materiálu. Velkou skladovou zásobu i pro ty nejrozsáhlejší projekty nabízí e-shop www.stainlesseurope.cz, kde vždy seženete vše potřebné i pro ty nejkomplexnější projekty.

V čem jsou lepší nerezová bezešvá kolena?

Na základě výše popsaných výhod nerezové oceli není divu, že se pro vybudování potrubních systémů používá nerezové potrubí. Asi u každého potrubního systému je pak potřebná změna směru vedení potrubí. Někdy se jedná jen o pár stupňů jindy pak o vyšší desítky stupňů, k tomu slouží nerezové koleno. Nerezová kolena se vyrábí v různých průměrech (DIN) a tloušťkách, díky čemuž je možné si vždy vybrat ideální model pro jakýkoli projekt.

Specifickým typem nerezových kolen a trubek, které přináší další významné výhody jsou bezešvá nerezová kolena a bezešvé nerezové trubky. Díky absenci švu, lidově řečeno sváru, mohou tato kolena nabídnout vyšší spolehlivost nejen při vystavení prudkých změn tlaku, ale i teplot, a to i při častých opakováních. Bezešvá nerezová kolena navíc nabízí i vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, ale i snadnou montáží.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...