Zvířecí hrdinové pro kluky i holčičky

27. srpna 2020 | 15:35
Jen stěží bychom hledali pohádku, která v posledních měsících rezonovala touhami a přáními nejmenších dětí více než právě Tlapková patrola. Hrdinství a přátelství v jednom společně s roztomilou animací dokázaly strhnout děti každého věku i pohlaví.
Pohádkoví společníci pro každou příležitost / Image by Paul / Shutterstock.com

I proto by se Tlapková patrola měla objevit i mezi dárky, určenými pro vaše ratolesti. Navíc vám může pomoci i s některým problémy. Určitě víte, že v ideálním případě by mělo mít každé dítě svůj vlastní pokoj s pořádnou porcí soukromí a s neomezenou možností uplatnění své kreativity. Bohužel, ne vždy umožňuje naše bydlení podobné řešení realizovat. Naštěstí i jeden dětský pokoj lze zařídit tak, aby se v něm cítily pohodlně dvě nebo třeba i tři děti. Stačí ho zařídit v jednotném stylu, v čemž vám mohou pomoci třeba právě oblíbení pohádkoví hrdinové.

Noční světlo, stavebnice nebo třeba knihy

Pro kluky nabídnou hračky od této značky například krásné modely aut či vrtulníků. Ale nezapomínají ani na malé slečny - a to díky sadám s roztomilou fenečkou Skye. A k mání jsou také stavebnice nebo puzzle, s nimiž si rády hrají snad všechny děti jakéhokoliv věku i pohlaví.

Máte ve svém okolí kreativní ratolesti? Pořiďte jim dárek, který si mohou sami dotvořit. Hodit se vám mohou nejrůznější obrázky či sošky s motivem oblíbených hrdinů. Doplňte je třeba balíčkem akrylových barev a darujte ve velkém ozdobně zabaleném setu. Děti neodolají, pokud si budou moci své hrdiny samy vybarvit.

O klidný spánek se zase postará šikovná noční lampička, přes den se pak můžete věnovat nejrůznějším společenským hrám Tlapkové patroly, určené dětem nejrůznějších věkových kategorií.

Pohádkoví společníci pro každou příležitost

A co ještě pořídit? Léto i podzim jsou také obdobími nejrůznějších pohybových aktivit a dětské sportovní doplňky s motivem Tlapkové patroly mohou tyto činnosti velmi zpříjemnit a zjednodušit. Navíc si můžete být jistí, že je jejich malí majitelé budou často a rádi nosit.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše

Některé jedovaté houby si lidé stále pletou. Člověku...

Podzimní řez pomůže růžím lépe přečkat zimu. Nesmíte...

I koupelnu si můžete zařídit podle Feng Shui. Budete se v ní...

Jak si ochočit andulku. Stane se tak milým a nenáročným...

Zbavte se zápachu z bot a vyřešte tak nepříjemný problém...

V provoněné ložnici se vám bude lépe spát. Ne každá...