Naplánujte si akce na celý rok díky přehledným diářům a praktickým kalendářům!

27. srpna 2020 | 15:47
Vytvořit krásný a kvalitní kalendář či diář není nic jednoduchého a vůbec nezáleží na tom, jestli jde o obyčejné pomocníky do kabelky nebo malé umělecké dílo pro zvláštní příležitosti (třeba na pracovní schůzky). A bez profesionálních pomůcek a postupů se to rozhodně neobejde. Ovšem právě díky nim jsou na trhu každý rokem k mání stále lepší a propracovanější modely.
Vytvořit krásný a kvalitní kalendář či diář není nic jednoduchého / Andrey_Popov / Shutterstock.com

Například moderní diáře a kalendáře z přírodních materiálů patří mezi ty, kterými se dá vyjádřit vřelý přátelský stav, který ke svému každodennímu programu máme. Desky diářů z tropického dřeva, přívěsky z teaku nebo originální obrazy v nástěnném kalendáři odráží naše vnitřní pocity ve vzájemné symfonii, kterou většina lidí velmi oceňuje. Tento kalendář 2020 je navíc dokonale stylový. 

Kdy si pořídit svého nového pomocníka? Nečekejte na výprodeje!

Každý z nás přistupuje k nakupování těchto specifických předmětů odlišně. Zatímco někteří se nestresují a vše shánějí až v předvečer Nového roku nebo dokonce až v první novoroční pracovní den, jiní dávají přednost jejich nákupu doslova kdykoliv během roku. Často poté zjistí, že mají doma vhodný dárek i pro nečekané příležitosti, třeba pro neplánovanou oslavu kolegy z práce nebo dárek na kolaudaci bytu u kamarádky. Protože praktický diář se vždy hodí.

Pokud se nechcete přebírat ve zpola prázdných regálech a spoléhat se jen na to, co zbylo, určitě popřemýšlejte o nákupu již teď. Snadno tak trefíte velikost diáře přesně do kabelky nebo stihnete limitovanou edici kalendáře s vašimi oblíbenými filmovými hrdiny.

Jaké vzory jsou letos trendy?

Zvířecími motivy určitě nic nezkazíte a nezáleží na tom, jestli nakonec vyberete živočichy z naší provenience nebo vsadíte na trochu exotiky. Příroda je zkrátka v kurzu a spojení s nádhernou kresbou třeba ručně dělaného papíru jí sluší více než cokoliv jiného. Milovníci jednoduchosti by zase měli dbát na přehledné rozčlení dnů a týdnů, v nichž každé jednotlivé textové pole poskytne dostatek místa i pro ty sebedelší osobní či pracovní poznámky.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

Holandský ovčák je skvělým hlídačem, parťákem i...

Podle čeho vybírat psa pro starší lidi a která plemena jsou...

Netkaná textilie na zahradě ochrání stromy před mrazem a...

Pokud si pořizujete koťátko, je velmi důležité dopřát mu...

Klasický versus elektrický zavařovací hrnec. Vyberte si ten...

Kořenová čistička je přírodní, vyčistí odpadní vody...