Také se letos nemůžete dočkat hry Cyberpunk 2077? O čem bude?

20. listopadu 2020 | 10:06
Cyberpunk je subžánr sci-fi, který zahrnuje pokročilou vědu a technologii v městské, dystopické budoucnosti. Na jedné straně máte mocné megakorporace a soukromé bezpečnostní síly a na druhé straně temné a drsné podsvětí nelegálního obchodu, gangů, drog a neřesti. Mezi tím vším je politika, korupce a sociální otřesy. V tomhle duchu se odehrává celá tato hra.
Cyberpunk 2077 se odehrává v roce 2077 / WWWoronin / Shutterstock.com

Cyberpunk je subžánr sci-fi, který zahrnuje pokročilou vědu a technologii v městské, dystopické budoucnosti. Na jedné straně máte mocné megakorporace a soukromé bezpečnostní síly a na druhé straně temné a drsné podsvětí nelegálního obchodu, gangů, drog a neřesti. Mezi tím vším je politika, korupce a sociální otřesy. V tomhle duchu se odehrává celá tato hra.

Hra z pohledu první osoby – žoldáka V

Cyberpunk 2077 se točí kolem V, psancového žoldáka, který jde po jediném implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti, jak je popsáno na oficiálních stránkách hry. Hráči převezmou kontrolu nad V, postavou, kterou lze zcela přizpůsobit. Všechno od jeho tělesného typu, hlasu, a dokonce i příběhu lze přizpůsobit podle hráčových představ.

Průběh hry Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 se odehrává v roce 2077, jak jste jistě uhodli. V rozlehlé metropoli zvané Night City se vžijete do role mladého muže nebo ženy – v Cyberpunk 2077 můžete hrát za obě pohlaví. Pouliční gangy a megakorpy udělají vše pro to, aby vám znepříjemnily život.

Ulice Cyberpunk 2077 budou špinavé, drogami zamořené, přičemž všem budou ve svých slonovinových věžích vládnout bohatí. V to popisuje jako „nejhorší místo v Americe“. Kromě zvládání zuřících šílenců je mnoho chudých závislých na nové droze zvané braindance, která jim umožňuje zažít emoce a podněty jiné osoby. Cyberpunk 2077 bude mít údajně také několik zakončení.

Multiplayer?

CD Projekt Red již v roce 2013 uvedl, že Cyberpunk 2077 bude mít funkce pro více hráčů, ale z E3 2018 víme, že multiplayer Cyberpunk 2077 nebude k dispozici při spuštění. Nadcházející RPG CD Projekt zahájí hru pouze pro jednoho hráče, ale podle průzkumníka úkolů je momentálně ve výzkumu a vývoji i multiplayer.

Cyberpunk 2077 bude také obsahovat spoustu gangů a frakcí, s nimiž se lze spřátelit, v závislosti na vašem výběru.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte božské místo v Evropě, na které turisté zapomínají

Poznejte božské místo v Evropě, na které turisté...

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli...

Fascinující místo, které stvořil sám Bůh. Tady dostanete...

Skvělý tip pro ty, kterým je na sjezdovkách příliš těsno

Nejoblíbenější zimní destinace v době covidové. Češi...

Místa, která vás svou nedotčenou přírodou doslova...