Baby Yoda: Všechno, co víme o Mandalorianské hvězdě

22. listopadu 2020 | 15:52
Baby Yoda je stejného druhu jako Yoda, velmistr Jedi, který byl poprvé představen ve filmu Impérium vrací úder z roku 1980. Problém je v tom, že Yodův druh nikdy nedostal jméno ani příběh. Jsou to jen malí zelení mimozemšťané, kteří jsou extrémně citliví na Sílu.
Oblíbenou hračkou se stala postavička Baby Yoda / Frode Koppang / Shutterstock.com

Tvůrce hvězdných válek George Lucas vždy udržoval Yodu a jemu podobného poněkud tajemné, ​​což zvyšuje zájem fanoušků.

Odkud Baby Yoda je?

Postava Baby Yoda je celkově zahrnuta do jednoho velkého hábitu tajemství. Jednoho dne možná zjistíme, odkud je Baby Yoda, ale zatím to bohužel nevíme. V The Empire Strikes Back se Luke Skywalker setkává s Yodou na bažinaté planetě Dagobah, ale je tam v exilu. Mandalorian našel Dítě, alias Baby Yoda, na pouštní planetě zvané Arvala-7, která vypadala hodně jako Lukův domov Tatooine. Nic nenasvědčuje tomu, že by kolem bylo více malých Yodů, takže to pravděpodobně také není domovský svět jejich druhů.

Baby Yoda postavička

Oblíbenou hračkou se stala i postavička Baby Yoda. Ať už se jedná o plyšovou hračku či klasickou gumovou postavičku oděnou v jeho typickém hábitu, je to skvělý tip (nejenom) na vánoční dárek. Ocení ji totiž jak děti, tak i dospělí, kteří jsou milovníci celé Star Wars ságy. A že jich je!

Mluvící plyšová Baby Yoda hračka

Nikdo v galaxii není tak roztomilý, a nenaučil se ovládat Sílu jako Baby Yoda v online seriálu The Mandalorian od Disney Plus. Vypadá jako dětská verze Yody. A fanoušci si ho mohou užít díky této plyšové hračce Star Wars, která je oblečena do těch nejroztomilejších malých šatů, jaké kdy v tomto koutě galaxie viděli. Jeho kloubové paže umožňují dětem předstírat, že Síla je na jejich dosah, můžete stisknout jeho plyšové bříško a aktivovat zvuky elektronických postav. 

Nebo si pořídíte Baby Yodu pro sebe?

 

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte božské místo v Evropě, na které turisté zapomínají

Poznejte božské místo v Evropě, na které turisté...

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli...

Fascinující místo, které stvořil sám Bůh. Tady dostanete...

Skvělý tip pro ty, kterým je na sjezdovkách příliš těsno

Nejoblíbenější zimní destinace v době covidové. Češi...

Místa, která vás svou nedotčenou přírodou doslova...