Podzim v pánském šatníku: Co vám nesmí chybět?

28. září 2021 | 09:33
Podzim je charakteristický hned několika znaky. Tím největším jsou tmavší barvy. S příchodem sychravého počasí a nižších teplot jaksi utíkáme k hnědé, vínově červené a béžové. Naše outfity už nejsou tak výrazné jako během teplého léta. Tmavé odstíny ale neznamenají, že outfit má být nudný a mdlý. Právě naopak. Co by vám nemělo chybět během letošního podzimu?
Další 1 fotografie v galerii
Podzimní obuv nemá v roce 2021 téměř žádná pravidla / archiv klienta

Nezapomínejte na bílou

Tmavé barvy je nutné něčím rozbít. A protože na podzim se neonové odstíny, jako například růžová nebo žlutá, příliš nehodí, bílá je tím nejlepším řešením. Dokáže zesvětlit i ten nejtmavší outfit a zvýrazní vaši osobnost.

Do outfitu se ji snažte dostat prostřednictvím trička, košile nebo pánských joggerů. Nebojte se jí. Je sice nevšední a při nesprávné kombinaci dokáže napáchat hodně zla, ale v malém množství ještě nikdy nikomu neuškodila.

Při nošení bílé následně nezapomeňte, že se snadno zašpiní. Dávejte si pozor hlavně tehdy, když si někam sedáte, nebo když něco jíte. 

Flanelky to jistí

Flanelové košile jsou nadčasovým a univerzálním kouskem. Poslední roky se jaksi vytratily, ale v roce 2021 se k nám znovu vracejí. Vypadají dobře hlavně v neformálních outfitech. Oblečte si je k pánským teniskám a jednoduchým kalhotám. Pokud si zvolíte hrubší provedení, můžete ho používat i jako vrchní vrstvu namísto kožené bundy nebo jiného přehozu.

Výhodou flanelových košilí je také to, že vás zachrání ráno a večer, kdy je teplota velmi nízká. Během dne, kdy se mírně zvýší, je jednoduše vezmete do ruky nebo je vložíte do tašky. Nejsou příliš tlusté, proto vám nebudou překážet, ale přitom jsou dostatečně teplé a nebude vám v nich zima. 

Kvalitní kalhoty

Zdá se vám, že kromě riflí nemáte co nosit? Ve skutečnosti existuje mnohem víc možností, než se vám na první pohled zdá. Jednou z nich jsou pánské kalhoty jogger. Ty jsou charakteristické tím, že jsou pohodlné a vypadají dobře. Plus, dají se nosit během celého roku.

Trendy obuv

Podzimní obuv nemá v roce 2021 téměř žádná pravidla. Nosit byste měli to, v čem se cítíte dobře. V září a říjnu můžete nosit tenisky. Hodí se k téměř všemu. Při jejich koupi neuděláte krok vedle. Plus, pokud byste chtěli ušetřit, na trhu najdete i mnohé levné pánské tenisky. Sice jsou za nižší cenu, ale poskytují stále dostatečnou kvalitu.

Kromě tenisek se zkuste poohlédnout po polobotkách a nižších holínkách. Zpravidla jsou zateplené, takže se vám budou dobře nosit během celého podzimu a zimy. 

Připravte se na podzim správně

Podzim vyžaduje několik vrstev oblečení a kvalitní materiály. Ty vás udrží před mrazivými rány a nízkými večerními teplotami. Pokud chcete vypadat stylově, držte se nejnovějších trendů. Sáhněte po kvalitních flanelkách, joggerech a teniskách. Uvidíte, nebudete litovat.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...