Podzimní hit pro vaše nohy. Tyhle boty prostě musíte mít!

06. října 2021 | 13:27
Léto je již téměř neodvratně pryč a o slovo se hlásí jeho nástupce – podzim. Je tedy na čase strčit letní obuv do botníku a pořídit si něco, co vás ochrání před vrtkavým podzimním počasím a zároveň bude vypadat dobře.
Další 1 fotografie v galerii
Boty až po kolena s robustní podrážkou budou letos hitem / Africa Studio / Shutterstock.com

A jaké trendy vládnou aktuálním módním molům? Jsou tak pestré, že si z nich vybere opravdu úplně každý. Ideální je však pořídit si od každého druhu alespoň jeden kousek, aby bylo možné kombinovat je s outfitem podle vaší momentální potřeby a nálady.

Kožešiny, kam se jen podíváte

Velmi výrazným letošním trendem jsou jednoznačně kožešinové boty. I když už to začínalo vypadat, že tento materiál začíná ustupovat do pozadí, není tomu tak. Umělou kožešinu a plyš jsme mohli zaregistrovat už v kolekcích módního oblečení, ovšem převládají i v různých modelech obuvi. Jsou nejlepším důkazem toho, že pohodlí stále ještě hraje prim a představuje jeden z nejoceňovanějších a nejvyhledávanějších rysů světové módní scény. A ve hře nejsou jen oblíbené kozačky, ale třeba i kožešinové pantofle, absolutně ideální pro tu správnou pohodu v chladných měsících.

Boty až po kolena s robustní podrážkou

V loňském roce se trendy stáčely ještě spíše ke klasice. Přehlídkovým molům dominovaly především klasické boty určené pro vyznavače tradičního stylu a boty na silné podrážce, kterými nepohrdne žádný milovník moderních trendů. Ovšem letos jsou konečně oba trendy elegantně propojeny v jeden. A co je výsledkem této jedinečné fúze? Přece kožené boty s rovnou a výrazně tvarovanou podrážkou, které mají ovšem jednu významnou přednost – sahají až ke kolenům. Díky tomu (a také díky masivní gumové podrážce) tak získávají velmi odvážný a rockový vzhled, jež však lze nakombinovat téměř se vším. Tento typ obuvi je v současné době k vidění ve většině módních domů, takže výběrem určitě nebudete nijak omezeni. 

Chcete ho pořídit ještě o něco výhodněji? Nečekejte na předvánoční výprodeje a využijte kupon na eObuv sleva.

Své místo mají i boty nad kolena

Občas netušíme, kam přesně si takové modely zařadit. Ovšem faktem zůstává, že se staly jedním z opravdu vytrvalých módních trendů podzimu a zimy. Sluší opravdu každé ženě a jsou i velmi pohodlné. Ovšem jen za určitých podmínek – důležitým (a zároveň jediným) předpokladem nošení tohoto trendu je jedna maličkost. Tyto boty totiž musí vašim nohám dokonale sedět.  Je to podobné jako s rukavicemi. Ale když se vám to povede, rozhodně nebudete litovat. 

Diskotéková obuv dokáže opravdu zaujmout

Poznáte ji na první pohled – a to podle nezaměnitelného třpytu a stříbrného lesku. Nechali jste se zlákat módním třpytivým psaníčkem nebo rovnou halenkou? Pak jim nedovolte zůstávat ve vašem šatníku samostatně a doplňte je právě botami, vyladěnými v identickém stylu. Ano, jde opravdu o boty, které září jako disko koule. Což však rozhodně není na škodu. Byť uznáváme, že s univerzálností tohoto trendu je to tak trochu na štíru. Na druhou stranu – proč občas neudělat něco tak trochu bláznivého?

Boty s výraznou špičkou

Jde o modely, které byly v posledních letech jednoduše odsunuty na vedlejší kolej. To se však změnilo a nyní slaví návrat na módní scénu. A není divu – dámskou nohu totiž nádherně zeštíhlí. Navíc v sobě mají určitý nádech retra, což je vzhledem k povaze dnešní doby velmi ceněným artiklem. Modely s hlubokým vykrojením do V, cvočky, přezky, pásky – to vše je k mání. Tak bez obav vybírejte.

Už víte, kde své nové módní trendy do botníku pořídíte? Pokud ne, jděte tam, kde opravdu rozumí slevám a dokážou vám zajistit vždy tu nejlepší nabídku – na https://buykers.cz/. Tady si vyberte podle svého gusta z mnoha e-shopů a za skvělé ceny. 

Zdroj obrázku 1: Africa Studio / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 2: Voyagerix / Shutterstock.com

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Projekt Manhattan byl symbolem jaderného věku. Na jeho konci zůstal smutný příběh dvou japonských měst

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Seznam běžných pokojových i venkovních rostlin, které jsou...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...