Čištění bojleru v Praze

17. října 2021 | 10:01
Klíčem k dlouhodobému a správnému provozu bojleru je jeho včasné vyčištění. Čištění je jednou ze součástí vysoce kvalitní údržby jakéhokoli ohřívače vody, která pomůže zabránit vážným poruchám a v důsledku toho finančním nákladům na nákup nového zařízení.
Další 1 fotografie v galerii
Oprava bojleru / Archiv klienta

Ohřívač vody se čistí, když se v něm tvoří vodní kámen. Existují určité příznaky, podle kterých můžete určit, že je nutné ohřívač vody vyčistit. Servis bojleru je nezbytný proces pro funkčnost bojleru.


Známky vodního kamene:


• dlouhá doba ohřevu
• časté zapínání / vypínání zařízení
• zvýšení spotřeby elektřiny
• vzhled hluku při zahřívání


Po práci tyto a další nedostatky zmizí! Provádíme čištění bojlerů Dražice, Gorenje , Ariston, Atlantic, Electrolux, Aeg, admiral a dalších.


Cena za čištění bojleru pouze od 1490 Czk. To je opravdu nejlepší cena v Praze Hovory přijímáme sedm dní v týdnu do 24 hodin denně!


Prevence poruch ohřívače vody a servis bojleru


Selhání ohřívače vody při absenci včasné údržby zařízení a čištění bojleru je jen otázkou času. Pro nikoho není tajemstvím, že voda v kyjevském vodovodu je docela tvrdá. A tvorba vodního kamene na topném tělese závisí na tvrdosti vody.


Vápenné usazeniny vedou k deformaci a vzniku mikrotrhlin. V tomto případě se objeví dokonce porucha elektrického proudu a problémy s elektrickým modulem a termostatem. A oprava těchto prvků je poměrně drahá záležitost.


Specialisté společnosti "instalater24" se zabývají opravou bojlerů a varují před tak častými problémy, jako je deformace těsnění. Deformace nastává v důsledku nahromadění vodního kamene, který se začíná přehřívat. V tomto případě termostat reaguje na teplotu stupnice a topný článek začne vodu přehřívat.


Deformace těsnění může vést ke zkratu s požárem a zaplavením sousedů.


Pravidelnost čištění ohřívače vody.

Profesionálové společnosti Service-044 doporučují kontaktovat je s žádostí o pomoc alespoň jednou ročně. Koneckonců je to hlavní prevence zařízení pro ohřev vody.

Řemeslníci společnosti mohou nejen vyčistit bojler, ale také zkontrolovat pracovní stav všech prvků.

Kontrolují zpětný ventil, elektrická připojení. Zkontrolujte výkonnost termostatu a dalších částí a prvků topného zařízení.


Fáze čištění bojleru.

Celý proces probíhá v několika fázích:


• Odpojení spotřebiče od napájení a vypuštění vody.
• Zavření kohoutků přívodu vody.
• Čištění topného tělesa a nádrže.
• Shromáždění.


Před zahájením všech nezbytných prací odpojte zařízení od napájení, zavřete kohoutky a vypusťte vodu. Voda se vypouští pomocí kohoutků nebo, pokud to není možné, demontáží přívodního potrubí teplé vody. Oprava bojleru provádí zkušený instalatér.


Před čištěním bojleru je topné těleso předběžně demontováno a vyjmuto ze zařízení. Nejprve se z něj odstraní velké kusy vodního kamene, poté menší částice. A teprve poté jsou zbytky vápenných usazenin odstraněny pomocí speciálních chemikálií. Dokončete čištění topného tělesa opláchnutím pod tekoucí vodou.


Servis bojleru provádi se přibližně podle stejného algoritmu se nádrž ohřívače vody promyje.


Před zahájením montáže zařízení je zkontrolována neporušenost gumového těsnění. Všechny gumové části jsou utěsněny těsnící hmotou. Tmel bude chránit před úniky.


Servisní technici společnosti Service-044 vyčistí jakýkoli bojler a zkontrolují provozní stav zařízení v rekordně krátké době, nepřesahující dvě hodiny.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...