Venkovní bazén: Venkovní oáza plná relaxace a osvěžení

01. března 2024 | 08:00
Venkovní bazén může být elegantním a osvěžujícím místem, kde se setkává krása a relaxace. Venkovní bazén představuje více než jen místo k ochlazení v horkých letních dnech. Je to investice do vašeho domova, která se vám vrátí. Zařiďte si na zahradě vlastní ráj.
Další 2 fotografie v galerii
Venkovní bazén má výjimečnou atmosféru i v noci / BWS Přerov

Výstavba venkovního bazénu

Když se rozhodnete pro venkovní bazén, otevřete si dveře do světa zábavy a odpočinku. Moderní technologie a materiály umožňují rychlou a efektivní výstavbu bazénu přesně podle vašich představ. Nezáleží na tom, zda preferujete klasický tvar nebo unikátní design, bazén lze vždy přizpůsobit vašim potřebám a stylu.

Druhy venkovních bazénů

Venkovní bazény se nabízí v mnoha provedeních. Mezi nejčastější provedení patří nerezové, dále bazény s keramickým obkladem a bazény vytvořené systémem těžkých fólií. Blíže si je představíme.

Nerezové bazény mají hladký, celistvý povrch bez pórů a spár, díky čemuž se v něm neusazují řasy a mikroorganismy. Náklady na dezinfekci a čištění u tohoto typu bazénu tak mohou být nižší. Konstrukce bazénu z nerezu je rychlá, variabilní a nabízí dlouhou životnost.

Keramické venkovní bazény jsou ideální pro komerční a nadstandardní soukromé projekty. Používají nejen klasické obkladové materiály, ale lze do nich zakomponovat i různé velikosti keramických a skleněných mozaik. Samotný plášť nicméně nezajišťuje vodotěsnost. O tu se stará vodostavební beton a důkladné provedení spár.

Bazény se systémem těžkých fólií lze venku přizpůsobit různým velikostem, tvarům, hloubkám. Jsou zkonstruovány ze speciálních polystyrenových bloků, začleňujících technologické komponenty. Poté jsou posíleny a utěsněny betonem a mrazuvzdornou stěrkou pro vodotěsnost a požadovanou estetiku.

Výhody venkovního bazénu

Venkovní bazén přináší nepřeberné výhody. Poskytuje vynikající možnost cvičení a relaxace přímo v prostředí domova. Je to ideální místo k udržení fyzické kondice a současně k relaxaci po náročném dni. 

Bazén také zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti a zlepšuje její estetický vzhled. Navíc je vynikajícím místem pro rodinné setkávání a společenské události. Že nevíte, jak to může vypadat v praxi? Inspirací vám mohou být realizace venkovních bazénů od BWS Přerov

Dalším z unikátních benefitů je spojení s přírodou. Když plavete pod otevřeným nebem, můžete zapomenout na starosti každodenního života. Kromě pozitivního vlivu na vaše fyzické zdraví si můžete užít i benefitů v oblasti duševní pohody. 

Shrnutí

Venkovní bazén vám může přinést přesně to, co od relaxu doma očekáváte, ať už jste sportovně založení, milujete letní radovánky, máte velkou rodinu nebo chcete jednoduše mít bazén jen pro sebe. 

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové cestovatele

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...