Plus mínus 40 kg

20. června 2024 | 18:20
Paní Jana je milující máma pěti dětí. Nic by na světě neměnila. Život ji přivál skvělého manžela a početnou rodinu. Jen malý mráček se ukrývá v jejím dokonalém životě. Pět těhotenství její tělo poznamenalo. Váhové změny, které byly opravdu markantní. 40 kilo nahoře, pak dole a znovu a znovu. Povislá kůže na břiše se dala pomalu rolovat. Jana se rozhodla ten malý mráček ze svého života dostat nadobro.
Další 2 fotografie v galerii
Zákrok je velmi efektivní / ABClinic

Navštívila pražskou kliniku estetické medicíny ABCLINIC Art & Beauty na kterou slyšela od své kamarádky chválu. Na konzultaci u MUDr. Michala Hoška pochopila, že jí přítelkyně nelhala a dostala se do dobrých rukou. Pan doktor byl věcný a velmi empatický, což Jana potřebovala. Navrhl ji abdominoplastiku neboli operaci břicha a současně ji upozornil na problematičnost díky jizvě po žlučníku, kterou Jana měla. I přes vyšší riziko kožní nekrozy kvůli jizvě, se Jana pro operaci rozhodla.


Zákrok samontý proběhl bez problémů a zhojení taktéž. Nyní je Jana šťastnou manželkou a maminkou pěti svých dětí. Vytahaná kůže na břiše je pryč. Už zase může nosit trička své velikosti a nemusí sahat po těch manželových. Mráček z jinak dokonalého Janina života je pryč.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...