Barevné a neobvyklé linky: vynikněte z davu

09. září 2020 | 09:26
Jasné linky jsou nejsnadnějším způsobem, jak vytvořit kreativní make-up. Mnozí si však jsou jisti, že je umí kreslit pouze vizážisté. Ve skutečnosti snadno nakreslíte barevné neobyvklé linky i vy. Oslňte všechny svou krásou!
Další 2 fotografie v galerii
K rozmachu barevných linek došlo asi před dvěma lety / archiv klienta

Všechno pro vytvoření kreativního make-upu najdete na makeup.cz

Jak to vše začalo

K rozmachu barevných linek došlo asi před dvěma lety, kdy několik světových designérů najednou představilo takový make-up na módních přehlídkách. Tehdy se objevil dramatický pohled se smaragdovými linkami protaženými do stran a jasně červené geometrické koutky na víčkách. Od té doby se stal podobný make-up dost populární a móda, jak víme, je cyklická, proto barevné linky (různých tvarů a velikostí) se staly trendy i v každodenním líčení. Takže jaké jsou varianty barevných linek na vrcholu popularity?

Rozetřené linky

Nejrychlejší a nejsnadnější způsob. Prostě nakreslíte čáru a jemně ji rozetřete. Aby to vypadalo atraktivně, po rozetření zvýrazněte ocásek linky pomocí korektoru. Pokud chcete vytvořit něco zajímavějšího, kombinujte několik odstínů z jedné škály: například fialový a šeříkový nebo tyrkysový a světle modrý. Ten, který je světlejší, aplikujte blíže k vnitřnímu koutku oka.

Dvojité linky

Můžete je kreslit různými způsoby. Například nakreslete jasnou barvou dvojitě zakončenou linku. Zajímavě vypadá linka jasného odstínu na záhybu víčka, která je protažena směrem ke vnitřnímu koutku oka. Nebo můžete zkrátit linku a nakreslit ji pouze u vnějšího okraje oka. A taky na sliznici spodního víčka můžete nanést jasnou tužku - bude to také vypadat velmi neobvykle.

Geometrické linky

Pozor! Tato technika vyžaduje ostré linie. Avšak barva přitahuje větší pozornost, proto i když uděláte nějaké chybičky, nebudou tak zřejmé jako v případě klasických černých linek.
Můžete kreslit opravdu všechno: rovné, zakřivené, čtvercové nebo klikaté linky. Takové nebudou samozřejmě vhodné do kanceláře, ale určitě mohou doplnit look na party. A pokud pochybujete o svém uměleckém talentu, místo takových složitých linek nakreslete barevný ocásek.

Gradační linky

Pro linky v technice barevného přechodu potřebujete celou paletu barev. Modrá, zelená, fialová, žlutá, bílá - použijte i ty nestandardní kombinace. Nebojte se kombinovat kontrastní barvy: fialovou a zelenou, růžovou a oranžovou, růžovou a červenou. Pravda je, že princip zůstává stejný: linka by měla začínat nejsvětlejším odstínem ve vnitřním koutku oka. A jakmile začnete, nebudete schopni se zastavit!

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli chybět

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli...

Fascinující místo, které stvořil sám Bůh. Tady dostanete...

Skvělý tip pro ty, kterým je na sjezdovkách příliš těsno

Nejoblíbenější zimní destinace v době covidové. Češi...

Místa, která vás svou nedotčenou přírodou doslova...

Jedinečné mosty, které vám svojí originalitou vyrazí dech,...