Podpořte zvídavost svých dětí za pomoci moderních technologií

27. srpna 2020 | 11:35
Vaše ratolesti nebudou věčně malé a jejich zájem o hraní s vámi uvadne stejně rychle jako se objevil. Využijte otevřeného okna, které u svých potomků najdete přibližně do deseti let věku, a užijte si každou volnou chvíli, kterou můžete trávit společně. A aby bylo všechno ještě zábavnější, máme pro vás pár tipů.
Kniha je kamarád pro dlouhé chvíle i na dobrou noc / Evgeny Atamanenko / Shutterstock.com

Rádi bychom vám totiž představili Kouzelné čtení od Albi. Umožní dětem poznávat krásu knih, aniž byste s nimi museli nad stránkami trávit každou volnou minutu. Kouzelná tužka to totiž zvládne za vás.

Kamarád pro dlouhé chvíle i na dobrou noc

Ale nečekejte nějakou namluvenou kazetu s pohádkou. Albi knihy jsou docela jiné. Elektronická tužka interaguje se speciálně navrženými knihami. Dětem vypráví o tom, co na stránkách vidí, ovšem zároveň je vybízí ke spolupráci. A to například prostřednictvím kvízů, odstupňovaných podle náročnosti.

Jednotlivé knihy namlouvali profesionálové – mnohdy velmi známí herci (např. Otakar Brousek mladší nebo Zora Jandová) a kromě namluveného textu obsahují také spoustu zvuků, melodií, básniček, říkanek apod.

Ukaž a já ti řeknu...

Tužku stačí přikládat k jednotlivým obrázkům na stránkách knihy a dítě se ihned dozví, co na nich najde. Nejmenší děti zaujmou pravděpodobně zvířátka nebo krátké pohádky a říkanky, ty větší si užijí spoustu zábavy třeba i s atlasem světa. Snadno a hravě se učí, a to i ve chvíli, kdy vy z nejrůznějších důvodů nemáte čas.

U Kouzelného čtení se však samozřejmě může bavit celá rodina. Množství zajímavostí, jež každá kniha obsahuje, leckdy překvapí i samotné rodiče. Jednu elektronickou tužku je navíc možné použít na všechny knihy ze sady Kouzelného čtení, ovšem v případě více ratolestí v rodině doporučujeme pořídit každému dítku jednu. Za ten klid vám to rozhodně stojí.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše

Některé jedovaté houby si lidé stále pletou. Člověku...

Podzimní řez pomůže růžím lépe přečkat zimu. Nesmíte...

I koupelnu si můžete zařídit podle Feng Shui. Budete se v ní...

Jak si ochočit andulku. Stane se tak milým a nenáročným...

Zbavte se zápachu z bot a vyřešte tak nepříjemný problém...

V provoněné ložnici se vám bude lépe spát. Ne každá...