Krteček – pohádkový hrdina několika generací

27. srpna 2020 | 11:38
Jen stěží bychom našli známější českou dětskou postavičku, než je právě Krteček. Pohádky o něm a jeho přátelích nás baví už od roku 1957. A od první cesty za modrými kalhotkami následovala mnohá další dobrodružství, k nimž se nově přidal třeba i netradiční čínský seriál o Krtečkovi a pandě.
Krteček pohádky miluje a děti mají rády povídání o něm / Jan_S / Shutterstock.com

Nicméně Krteček je stále populární i ve své tradiční formě. Mnohé děti chtějí mít kalhotky s kapsami a neváhají v trávě pronásledovat ježka, aby jim pomohl rozčesat len. Tak proč jim jejich oblíbené kamarády nedopřát v podobě roztomilých hraček nebo kreativních sad?

Krteček a kamarádi

Krteček pohádky miluje a děti mají rády povídání o něm. Ale nebyl by to Krteček, kdyby se světem protloukal sám. Určitě znáte žabku, myšku, zajíčka nebo třeba mladého orla, kterého pomohl zachránit a vychoval ho jako své děťátko Nezáleží na tom, kterému z těchto kamarádů dává vaše dítě přednost. Mít je totiž může absolutně všechny - a to v mnoha podobách.

Nejmenším dětem udělají největší radost určitě plyšáci nebo nejrůznější textilní doplňky do pokojíčku. Sladké sny budou pod pohádkovým baldachýnem ještě sladší a hřejivý koberec o něco pohodlnější, pokud na nich dáte prostor právě těmto pohádkovým postavičkám.

Na své si přijdou i větší děti

Chybu určitě neuděláte ani ve chvíli, kdy se rozhodnete sáhnout po puzzle, pomůckách na zahradu či třeba sportovních pomocnících. Je libo skákající míč s žabkou nebo nafukovací rukávy do vody s myškou a narozeninovým dortem?

Na větší děti pak čekají i nejrůznější společenské hry anebo kreativní sady. Pořídit jim můžete třeba i velký zahradní stan, nápadité vodolepky či rovnou magnetické divadlo. Díky němu si budete moci příběhy o Krtečkovi přehrávat stále znovu a znovu. Zabaví se tak nejenom vaše děti, ale i vy.  Proč se na chvíli nevrátit do dětství s vaší oblíbenou pohádkovou postavičkou, když je to tak snadné?

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se budete neskutečně bát

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se...

Poznejte fascinující zemi divoké přírody, kouzelných...

Je čas oprášit lyže. Nejlepší střediska, kde rozhodně...

Poznejte tropický ráj. Zemi čaje, spalujícího slunce a...

Fascinující zahrady světa. Nechte se okouzlit záplavou...

Bohatství, nádherná příroda a úsměvy od ucha k uchu. Tady...