Milují vaše holčičky hrdiny z Ledového království? Udělejte jim radost

27. srpna 2020 | 11:44
Každá holčička by se ve svých snech ráda stala princeznou. Dopřejte jí to s nádhernými hračkami od značky Disney Ledové království. Svůj život v království Arendelle si tak může naplánovat do nejmenšího detailu.
Každá holčička by se ve svých snech ráda stala princeznou / Yuliya Yesina / Shutterstock.com

Nejde o klasickou pohádku, v níž princezna čeká, až ji zachrání krásný princ na bílém koni. Přesto (nebo právě proto) je Ledové království aktuálním pohádkovým megahitem. Koneckonců – na kontě má už druhé pokračování a několik krátkých filmečků.

Anna, Elsa a ti druzí

Královské sestry v Arendelle to nemají právě jednoduché. O rodiče přijdou v poměrně mladém věku a starší z nich je navíc nadaná kouzelnou mocí, jíž však dokáže ovládat jen stěží. Nakonec její ledová kouzla uvězní celé království Frozen pod příkrovem věčné zimy. Zatímco Elsa od způsobené katastrofy utíká, její sestra Anna se ji spolu s drsným horalem Kristoffem snaží najít...

Každá filmová pohádka od Disneyho obsahuje množství nezapomenutelných a krásných momentů, a ani tato z drsného severu není výjimkou. A s šikovnými stavebnicemi, plyšáky nebo třeba nádherně ilustrovanými knížkami si je malé princezny mohou kdykoliv přehrát „po svém“.

Lego Ledové království a další hračky

Mezi nejoblíbenější produkty pro děti patří v této sérii rozhodně stavebnice Lego. Malé i velké fanoušky mrazivé krásy uchvátí nádhernými paláci s množstvím detailů a věrně vyvedenými postavičkami všech hlavních hrdinů. Už máte doma Olafa, Svena a jejich kamarády?

Chybu určitě neuděláte ani při koupi puzzle nebo nejrůznějších kreativních sad. Nejmenší princezničky potěší panenky a plyšáci a nechybí ani elektronika a hudební hračky. Legendární song Let It Go si totiž rozhodně nemůžete nechat ujít! A nezáleží na tom, zda si pořídíte jeho originální nebo českou verzi. Chytlavá melodie si vás podmaní v obou případech.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se budete neskutečně bát

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se...

Poznejte fascinující zemi divoké přírody, kouzelných...

Je čas oprášit lyže. Nejlepší střediska, kde rozhodně...

Poznejte tropický ráj. Zemi čaje, spalujícího slunce a...

Fascinující zahrady světa. Nechte se okouzlit záplavou...

Bohatství, nádherná příroda a úsměvy od ucha k uchu. Tady...