Přirozený talent dítěte podpoří i kvalitní hračky

27. srpna 2020 | 13:20
Děti si své dovednosti a možnosti nejlépe rozvinou prostřednictvím kreativních hraček. A populární stavebnice Lego k takovým rozhodně patří. Nabízí dětem široké možnosti vzdělání a získávání nových dovedností, aniž by je omezovala v přirozené dětské zábavě.
Nabídka stavebnic je opravdu široká / NadyaEugene / Shutterstock.com

Speciální řada Lego Duplo pak rozvíjí talent všech dětí od jednoho roku věku až do cca sedmi let, a to přiměřeně s přihlédnutím k jejich dosavadnímu vývoji, nadání a talentu. Stačí se řídit doporučením na obalu.

Populární hrdinové v provedení pro nejmenší

Nabídka stavebnic je opravdu široká. Vyberou si fanoušci autíček či dinosaurů i milovnice pohádkových zámků. A nechybí ani kolekce, inspirované oblíbenými pohádkami. Je libo sérii Cars nebo třeba Disney princezny?

Pro všechny školky byly třeba lego kostky samozřejmě vyvinuty ve spolupráci s předními institucemi, garantujícími to nejlepší individuální vzdělávání i pro děti s nadprůměrnou inteligencí, jimž běžné hračky jednoduše nestačí. Šikovně navržené kostky a stavební plochy se společně podílejí na vytváření podnětného programu. A to nejenom pro děti, ale leckdy také pro rodiče.

Poznávejte zvířátka i čísla jednoduše hravě

Ale nechybí ani edukativní stavebnice. Populární je například sada se stavěním čísel nebo malé i velké stavebnice se zvířátky ze zoo. A zapomenout nesmíme ani na populární Duplo vláček se zvukovými či pohybovými kameny. Každý větší předškolák jednoduše stavění nápaditých okruhů z kolejnic neodolá.

Nezáleží na tom, jakou Duplo stavebnici pořídíte – docela určitě nešlápnete vedle. Budete mít jistotu, že svému potomkovi dopřáváte jen to nejlepší a vaše dítě získá jedinečného pomocníka, podporujícího jeho přirozené nadání, k němuž se bude velmi rádo vracet. Jednotlivé díly jsou navíc velmi odolné – nepodléhají běžnému oděru ani nárazům. Přesvědčte se sami!

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše

Některé jedovaté houby si lidé stále pletou. Člověku...

Podzimní řez pomůže růžím lépe přečkat zimu. Nesmíte...

I koupelnu si můžete zařídit podle Feng Shui. Budete se v ní...

Jak si ochočit andulku. Stane se tak milým a nenáročným...

Zbavte se zápachu z bot a vyřešte tak nepříjemný problém...

V provoněné ložnici se vám bude lépe spát. Ne každá...