Figurky Schleich jsou experty zejména na realisticky vyhlížející zvířátka

27. srpna 2020 | 15:03
Také vás rozčilují nejrůznější špatně ušití plyšáci nebo hračky, které se svým předlohám podobají jen velmi vzdáleně? Poradíme vám, kde hledat kvalitu, jíž ocení nejenom děti, ale také dospělí
Figurky Schleich se proslavily zejména u milovníků koní / Alessandro Pintus / Shutterstock.com

Figurky Schleich se proslavily zejména u milovníků koní. Představí vám totiž téměř všechny existující druhy a jako bonus nabídnou častokrát i precizně vyvedeného jezdce nebo jezdkyni. A nechybí ani nezbytné doplňky ve formě stájí, závodišť nebo příslušenství pro správnou péči.

Pozvěte si přírodu k sobě domů

Samotní koně Schleich vypadají opravdu jako živí. Můžete si je vystavit a sbírat podle svého přání a chuti – a to buď v podobě jednotlivých kousků nebo přímo stylově sestavených setů. Potěší vás zářivé barvy i dlouhá trvanlivost každého jednotlivého kusu. Své figurky nemusíte ukrývat před světlem ani ošetřovat speciálními prostředky, a i přesto vám budou dělat radost po dlouhá léta.

Další oblíbené figurky Schleich

Ale na své si nepřijdou jenom koňáci. Aktuálním hitem jsou třeba jedinečně ztvárnění draci, u nichž se autoři nebáli popustit uzdu své fantazii. Z duhových barev a odlesků kovu vás bude doslova přecházet zrak. Stačí jen málo k tomu, abyste uvěřili, že tato stvoření kdysi v přítomnosti lidí skutečně žila.

Neméně krásní jsou také dinosauři, jejichž prostřednictvím si můžete lépe představit život na planetě Zemi před desítkami milionů let. A máte-li mnohem raději současnou přírodu, určitě oceníte i realistické figurky ze série divokých zvířat. Pokud jste chtěli mít jako malí přímo doma krokodýla, slona nebo třeba ledního medvěda, pak si své přání můžete splnit.

Zvířátka Schleich se tak stanou nejenom půvabnou dekorací, ale také názornou výukovou pomůckou. Malé děti je totiž u vás určitě nenechají bez povšimnutí.

 

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce magazinplus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se budete neskutečně bát

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se...

Poznejte fascinující zemi divoké přírody, kouzelných...

Je čas oprášit lyže. Nejlepší střediska, kde rozhodně...

Poznejte tropický ráj. Zemi čaje, spalujícího slunce a...

Fascinující zahrady světa. Nechte se okouzlit záplavou...

Bohatství, nádherná příroda a úsměvy od ucha k uchu. Tady...